Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 4°
23 lutego 2021

Policja nadal karze za brak maseczek

Policja nadal karze za brak maseczek
fot. KMP Jastrzębie

Nadal trwa epidemia i nic nie wskazuje, że szybko się zakończy. Policja wciąż kontroluje, czy mieszkańcy stosują się do obostrzeń z tym związanych. W przypadku skrajnego lekceważenia – wypisują mandaty.

9 osób otrzymało w weekend mandaty za niestosowanie się do obostrzeń, obowiązujących w czasie epidemii.  Przede wszystkim chodzi o brak maseczek w miejscach publicznych.

Władze i epidemiolodzy zapowiadają nadejście tak zwanej trzeciej fali epidemii, co będzie skutkowało wzrostem zachorowań. Nie wykluczają zaostrzenie obostrzeń z tym związanych. Ciągle pojawiają się apele do obywateli o przejawianie odpowiedzialnych zachowań nie tylko za siebie, ale inne osoby.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Straciłeś pracę z powodu pandemii? Uzyskaj dopłatę do czynszu Straciłeś pracę z powodu pandemii? Uzyskaj dopłatę do czynszu

Uwaga! Dzisiaj akcja drogówki w całej Polsce Uwaga! Dzisiaj akcja drogówki w całej Polsce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (35)
do Kogo karze? 26.02.2021 18:1827.02.2021 11:11

moze jakies konkrety a nie pusta propaganda z rezimowych portali
chcesz to nos kaganiec 24h i innym daj spokuj

Kogo karze?26.02.2021 18:18

Bo na pewno nie rodziców za nie noszenie maseczek przez dzieci, zwłaszcza na placach zabaw.
Tępy To sem ja nadal sądzi, że maseczki są szkodliwe, choć wielokrotnie udowodniono, że szkodzi brak maseczki. Ale pustogłowych nie przekona się nawet jak będą umierać na covid. Oby jak najszybciej.

To sem ja25.02.2021 9:34

Tępy covidianin jeszcze broni swoich teirii...
Są badania dowodzące nieskuteczności każdej z tych masek. Nie ma badań potwierdzajacych ich skuteczność - ale to politycznym "ekspertom" nie jest do niczego potrzebne...
Tępa masa telewizyjna nadal tkwi w betonie "pandemii"...

@Jan25.02.2021 9:12

Zadnymi rekami bym nie machal, to dziecinne i nie w moim stylu.

POdPiS25.02.2021 1:45

Covid to system,który ma zniszczyć społeczeństwa ludzi mądrych,wolnych i pięknych.Tylko ciemnota wierzy w każdy idiotyzm z tvpPislam i Tvnbzdet.
Szczepionki,zakazy, izolacje,maseczki,mycie rąk ,dystans i PO CO TO!!!
Kiedy potrzebują wzrosty to je mają i ogłaszają.

Jan24.02.2021 20:56

Do @Jan... Gwarantuje ci jak bys stanął na mojej drodze i wymachiwał rękoma to szybko bys został uspokojony. Wtedy mozesz mi wytoczyć proces z tytułu trwalego uszczerbku na zdrowiu ( Covidowcu)

Janusz Tracz do @Jan Dziś o 13:3924.02.2021 19:10

heheh dobre dobre !!

@Jan24.02.2021 13:39

Spotkaj mnie, wytocze Ci sprawe cywilna o narazenie mnie na utrate zdrowia lub zycia. I gwarantuje Ci, ze proces cywily się odbędzie.

Nico 24.02.2021 11:36

Do Orkan przez takich bezmózgowców będziemy mieli za chwilę 30 tys i więcej chorych co dnia a ile umrze ?,łatwo obliczyć .Ale zobacz na te twarze bez masek ,przecież od razu widać że tam oczy szukają rozumu ,to jest specyficzny tym ludzi ,którzy w swojej edukacji zatrzymali się gdzieś tam pomiędzy wakacjami a feriami ale cwaniakują bo nabyli wiedzę na portalach gdzie tacy sami płaskoziemcy snują swoje teorie ale to cały świat jest takich pełno.Dzisiaj przeczytałem że w Stanach w Teksasie gdzie uderzyła tak ostro zima jest mnóstwo takich ,którzy uważają że śnieg który tam spadł jest sztuczny i jest to dzieło Bili Geitza.Oto takie mamy durnowate społeczeństwa.

Prawdomowny24.02.2021 10:18

@On: właśnie dlatego robią i będą robić co im się tylko podoba (a właściwie co zostanie im zlecone przez mocodawców zza granicy) bo nie od dziś wiadomo, ze większości Polaków wystarczy pełna lodówka, sto kanałów w tv i nielimitowany internet.

Pokaż wszystkie opinie (35)