KIK Jastrzębie
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 13°
Wynajmij biuro od 2 zł
8 kwietnia 2021

Najnowocześniejsze rozwiązania dekoracyjne dla twojego biura

Najnowocześniejsze rozwiązania dekoracyjne dla twojego biura
fot. materiały prasowe

Jesteś przemęczona pracą w korporacji i siedzeniem przed biurkiem, często na niewygodnym krześle 8 godzin z małą, kilkunasto-minutową przerwą? Masz dość swojej pracy i wszystko boli cię od ciągłego siedzenia przed komputerem? Mam dla ciebie wspaniałe, nowatorskie rozwiązania, które sprawią, że pobyt w pracy będzie dla ciebie przyjemnością. Co więc należy zrobić, by poczuć się w biurze jak najbardziej komfortowo?

  1. Jak możesz wyposażyć swoje biuro, by lepiej się pracowało?
  2. Oryginalne pomysły na udekorowanie twojego miejsca pracy
  3. Ergonomia w pracy, czyli co zrobić, by pracowało się komfortowo

Jak możesz wyposażyć swoje biuro, by lepiej się pracowało?

Po pierwsze dobrze byłoby postawić na biurko z regulowaną wysokością. Chodzi przede wszystkim o to, by nie spędzać całego dnia przy stoliku, siedząc, ale też co jakiś czas stojąc. Pozwoli to twoim plecom odciążyć kręgosłup. Co jeszcze powinno się znaleźć w twoim biurze? Biurka i stoły z regulacją wysokości, krzesła balansujące, stołki siodłowe, platformy balansujące i ergonomiczne maty robocze, to tylko niektóre ze wspaniałych rozwiązań na aranżację twojego miejsca pracy.  

Oryginalne pomysły na udekorowanie twojego miejsca pracy

Możesz zainwestować w specjalny rowerek lub bieżnię biurową, która pozwoli ci na to, by w trakcie pracy móc trochę poćwiczyć. Jak to wszystko wygląda? Rowerek wygląda jak wygodny fotel, z małym szczegółem i detalem.. ma pedały! Wystarczy zaledwie jedna godzinka w ciągu dnia ćwiczeń na takim rowerku, by zapewnić sobie dzienną dawkę aktywności fizycznej. Jeśli podzielisz sobie treningi na kilka, okaże się, że takie ćwiczenia to żaden problem! Poza tym dzięki takiej pracy staniesz się bardziej kreatywny i zabłyśniesz nowymi pomysłami u swojego szefa. Do tego, jeśli zrezygnujesz z windy, a do pracy zamiast autem wybierzesz się pieszo albo na rowerze sprawi, że twój organizm będzie na długo zdrowy i witalny.

Ergonomia w pracy, czyli co zrobić, by pracowało się komfortowo

Oprócz podnoszonych stolików warto wybrać także specjalne krzesła, które są tak zaprojektowane, że w trakcie siedzenia, że od razu zaczynamy się poruszać, co daje wspaniały trening dla naszych pleców. Przykładem takich mebli są stołki balansujące i siodłowe, które zapewnią, że nasze plecy, chociaż na chwilę się odciążą. Dobór odpowiedniego fotela do siedzenia jest bardzo ważny. Dopasowany do sylwetki, wagi, wzrostu sprawia, że pracuje się o wiele bardziej komfortowo. Oprócz postawy warto zadbać także o odpowiednią akustykę w trakcie pracy, tak, by rozmowy innych ludzi nam nie przeszkadzały. Można zainwestować w wiele przedmiotów, w tym specjalistyczne meble czy dźwiękoszczelne podłogi, które skutecznie zagłuszą – pochłoną dźwięki.

Wybierając przedmioty zwłaszcza w sklepie internetowym Aj Produkty, stawiasz na niezawodną jakość w konkurencyjnych cenach. Znajdziesz w ni m sporo mebli, które ułatwią pracę przed biurkiem.

Materiał partnera

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jest nowy zarząd JSW. Niespodzianki nie było Jest nowy zarząd JSW. Niespodzianki nie było

Brakuje urzędników do wydawania paszportów Brakuje urzędników do wydawania paszportów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Bóldog09.04.2021 21:38

Rady jak od Komorowskiego. Jak nie masz pracy to wez kredyt i kup mieszkanie.