Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°12°
Wesele w Dąbrówce
30 czerwca 2021

Rodzinne zabawy w Parku Zdrojowym

Rodzinne zabawy w Parku Zdrojowym
fot. MOK Jastrzębie

W wakacje w mieście nie będzie można narzekać na nudę. W Parku Zdrojowym odbędą się zabawy rekreacyjno-sportowe dla rodzin. Animatorzy to sprawdzeni i doświadczeni zawodnicy z grupy sKuMaJ Team. Organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury. 

SKuMaJ Team dał się poznać jako grupa młodych ludzi, którzy w minionym już roku szkolnym prowadzili zajęcia dla przedszkolaków i dzieci klas I – III w ramach akcji „Oswoić Pandemię”.

Teraz Jakuba Grochowskiego, Martę Zabrzańską oraz Julię Drąg można będzie zobaczyć w Parku Zdrojowym, gdzie poprowadzą zajęcia sportowo-rekreacyjne dla rodzin. Pewne jest to, że dobra zabawa gwarantowana. Wakacje są tym czasem, w którym rodzice czy dziadkowie mogą spędzić czas ze swoimi dziećmi, wnukami, a przy tym lepiej się poznać. O to, aby były to miłe chwile zadba grupa sKuMaJ Team.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, nie tylko tych najmłodszych. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie i razem miło spędzimy ten wakacyjny czas.- zachęca Jakub Grochowski. 

Przewidziano dwie imprezy 9 i 30 lipca w Parku Zdrojowym o godz. 15:30-18:00, tuż koło kawiarenki, na terenie zielonym. Wstęp wolny

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębski sztab WOŚP przystępuje do pracy Jastrzębski sztab WOŚP przystępuje do pracy

Zawsze z nosem w książce... Zawsze z nosem w książce...

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Klerykom wstęp wzbroniony30.06.2021 14:29

Nie chcemy niczego co jest związane nawet luźno z kościołem, bo oni nie wierzą w Boga.

Instytut30.06.2021 7:32

" tuż koło kawiarenki"

To czynna?

Kleryk na estradzie30.06.2021 5:53

Wszystkich mieszkańców tej upadającej osady góniczej nurtuje TYLKO jedno pytanie: czy będzie "Figo fago" live?