KIK Jastrzębie
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 13°
26 lipca 2021

Wieczorny pościg ulicami miasta

Wieczorny pościg ulicami miasta
fot. pixabay

Policjanci podjęli pościg za uciekającym samochodem. Jak się okazało ich podejrzenia okazały się trafne - pojazd był kradziony. Kierowca miał przy sobie narkotyki.

Zdarzenie miało miejsce w ubiegły poniedziałek podczas wieczornego patrolu ulicy Połomskiej. Mundurowi widząc pojazd nabrali podejrzeń, że samochód jest kradziony. Jednak kierowca na widok sygnałów do zatrzymania zaczął uciekać. Po sprawdzeniu numerów w policyjnej bazie danych okazało się, że auto było kradzione.

 - Okazało się, że 30-latek osobiście ukradł samochód, którym następnie uciekał przed policjantami. Ponadto posiadał on decyzję administracyjną o zatrzymaniu prawa jazdy oraz sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Na dodatek przy zatrzymanym mundurowi znaleźli narkotyki. Teraz grozi mu kilka lat więzienia - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto poznaje tego mężczyznę? [video] Kto poznaje tego mężczyznę? [video]

Wandal zaklinował się w piwnicznym okienku Wandal zaklinował się w piwnicznym okienku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
bbbb27.07.2021 10:19

I co z tego, że mu grozi??? Istotne ile dostanie. Gość ma na koncie tyle wyroków i dalej chodzi na wolności? Później się dziwić, że sędziowie nie mają dobrej prasy.

abc26.07.2021 20:50

I niech mi powie, ze ten kraj jest normalny. Tyle nawyczynial, tylko zagrozen (nie tylko bezpieczenstwa w ruchu drogowy) i GROZI kilka lat. Skonczy sie wyrokiem 2 lat, w ktorym (chyba jeszcze - nie sledze juz) mozna zastosowac zawiasy.

Brawoo polska.
I szacun dla WRD ze nie machneli na to reka tylko doprowadzili do konca. Choc sadzac po opisie to mi to zalatuje raczej jednak .... no innym wydzialem :-D

Kij na PO26.07.2021 18:36

Grozi mu, litosci. To so POlskie sady. Nawet zawiasow nie dostanie.

Marek 26.07.2021 10:52

Kumulacja ...
Brawo panowie mundurowi ...
...od czasu do czasu wam również coś uda się pożytecznego zrobić....

Instytut26.07.2021 7:20

Marka Jastrzębie Zdrój. IT, turystyka, muzealnictwo, kultura i sztuka oraz figo fago.