Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
Wynajmij biuro od 2 zł
24 grudnia 2021

Świąteczne paczki trafiły do seniorów

Świąteczne paczki trafiły do seniorów
fot. Aktywistyczne Jastrzębie

Ponad 100 paczek świątecznych trafiło do jastrzębskich seniorów przebywających w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym. Świętemu Mikołajowi pomogli działacze Aktywistycznego Jastrzębia.

Pacjenci z Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego jeszcze w listopadzie napisali listy do świętego Mikołaja. Oczekiwania mieli niewielkie: słodycze, kawa, herbata, środki higieniczne.  Estera Woźniak-Prycelas i Ludmiła Stępska podjęły inicjatywę organizacji paczek dla seniorów. Odzew mieszkańców był ogromny. W krótkim czasie znaleźli się chętni, pomagający świętemu Mikołajowi i przygotowujący paczki dla każdego podopiecznego jastrzębskiego szpitala.

- Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tę przepiękną akcję. Dziękujemy za zaufanie dla naszej koordynatorki, wolontariuszy i wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w sukces tego przedsięwzięcia. Podziękowania należą się również dla Dyrekcji Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju, która zgodziła się na nasze zaangażowanie i pracę na rzecz ośrodka - podsumowuje akcję Estera Woźniak Prycelas.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zbiórka dla babci i dziadka. Pomóżcie starszym pacjentom Zbiórka dla babci i dziadka. Pomóżcie starszym pacjentom

60 litrów barszczu poszło jak woda. Wigilia przed kinem 60 litrów barszczu poszło jak woda. Wigilia przed kinem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Bolo25.12.2021 12:00

Pieknie.