Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°16°
Sklep Medicanna
6 czerwca 2022

Zatrzymano kobiety poszukiwane listem gończym

Zatrzymano kobiety poszukiwane listem gończym
fot. Policja.pl

To miała być zwykła, rutynowa kontrola policyjna. W trakcie jej przeprowadzania mundurowi zatrzymali dwie kobiety poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości.

Podczas nocnego patrolu drogówka zatrzymała do kontroli samochód marki Kia. Kierowca, którym była 29-letnia kobieta okazała się poszukiwana listem gończym przez Prokuraturę Rejonową Katowice - Zachód. Jastrzębianka powiadomiła swoją znajomą, aby ta odebrała samochód.

- Kilka minut później na miejscu pojawiła się koleżanka zatrzymanej. Kobieta oświadczyła, że odbierze i zabezpieczy pojazd. Przed przekazaniem pojazdu policjanci sprawdzili 40-letnią jastrzębiankę. Wynik sprawdzenia zaskoczył mundurowych. Kobieta była poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Wodzisławiu-Śląskim - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Poszukiwane kobiety zostały zatrzymane przez policjantów i przewiezione do pomieszczeń dla osób zatrzymanych, a następnie przewiezione do Aresztu Śledczego w Katowicach.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ledwo stała na nogach. Matka 5-latka była kompletnie pijana Ledwo stała na nogach. Matka 5-latka była kompletnie pijana

Próbował zabić własną matkę. Zadał jej ciosy nożem, kiedy spała Próbował zabić własną matkę. Zadał jej ciosy nożem, kiedy spała

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Do budy Psie!07.06.2022 21:24

Bez kagańca się nie pokazuj bo rakarz już cię szuka. Jesteś szczeniakiem i długo nim będziesz.

Pies Barona Munchhausena06.06.2022 7:52

Codzienność