Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
Queens Chicken
14 listopada 2012

Rzucili kamieniem w jadący samochód

Rzucili kamieniem w jadący samochód
fot. KMP w Jastrzębiu-Zdroju

Dwóch mieszkańców Rybnika rzuciło kamieniem w przejeżdżający samochód i rozbiło w nim szybę. Na dodatek mężczyźni pobili kierowcę i grozili interweniującym policjantom, że ich zabiją.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z poniedziałek na wtorek, na ulicy Gagarina. Kierowca samochodu zwolnił na widok dwóch mężczyzn idących po ulicy. Jeden z nich chwilę potem rzucił kamieniem w przednią szybę pojazdu. 27-letni kierowca golfa zatrzymał się. Wtedy dwóch mieszkańców Rybnika podbiegło i wybiło boczną szybę w aucie. Jeden z nich próbował wyciągnąć kierowcę z samochodu, ale gdy zorientował się, że nie pozwala mu na to zapięty pas bezpieczeństwa, uderzył go kamieniem w głowę. Jastrzębianin trafił do szpitala.

- Mężczyźni byli agresywni także wobec interweniujących stróży prawa. Wielokrotnie grozili mundurowym pozbawieniem życia, kopiąc ich przy tym i znieważając. Obaj zostali zatrzymani - informuje policja.

Mężczyźni przyznali się do wszystkich zarzucanych im czynów. Okazało się, że młodszy z nich, 19-latek był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Grozi im teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Podczas libacji ciężko pobili mężczyznę Podczas libacji ciężko pobili mężczyznę

Kobieta pocięła się nożem Kobieta pocięła się nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
bandi15.11.2012 18:35

Mieszkańcy Rybnika i wcale mnie to nie dziwi.

Toler15.11.2012 13:04

Opublikować ich wizerunki we wszystkich mediach, skoro chcieli rozgłosu, proszę dajmy im. Niech rodzice wiedzą jakich zwyrodnialców wychowali. Obywatele też powinni wiedzieć z kim mają doczynienia i pluć im w twarz.

Sylwek15.11.2012 12:59

Kibic za odpalenie racy na stadionie może dostać nawet pięć lat a im max. grożą trzy :). Przecież to masakra jakaś jest. Co do Gagarina to powinni ich odgrodzić murem i na wieżyczkach strzelców rozlokować. To co się tam wyrabia w głowie się nie mieści. Jeszcze im teraz bloki miasto odnawia. Zobaczycie jak będą wyglądać za dwa lata.

do oi15.11.2012 12:46

a skad wiesz, ze to hanysy, mopze to takie same gorole z kieleckiego jak ty?

Artór15.11.2012 11:21

Kwiat wyedukowanej młodzieży cechujący się nader wysoką inteligencją, przyszli panowie magistrzy i profesorowie. Tutaj akurat prowadzili badania z fizyki, dla dobra całej ludzkości. Nie należy ich za to karać, a raczej nagrodzić. Myślę, że dotacja w wysokości 20 tysięcy złotych na badania z dziedziny chemii organicznej butelkowanej byłaby wystarczającą zapłatą za trud i poświęcenie włożone w realizację dotychczasowych projektów.

jastrzębianin15.11.2012 8:08

ręce poucinać to się odechce im rozboju

Marko14.11.2012 21:10

To chyba Niemiec zameldowany w Rybniku a mieszkający na Gagarina...

Pokaż wszystkie opinie (15)