Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
14 listopada 2012

Rzucili kamieniem w jadący samochód

Rzucili kamieniem w jadący samochód
fot. KMP w Jastrzębiu-Zdroju

Dwóch mieszkańców Rybnika rzuciło kamieniem w przejeżdżający samochód i rozbiło w nim szybę. Na dodatek mężczyźni pobili kierowcę i grozili interweniującym policjantom, że ich zabiją.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z poniedziałek na wtorek, na ulicy Gagarina. Kierowca samochodu zwolnił na widok dwóch mężczyzn idących po ulicy. Jeden z nich chwilę potem rzucił kamieniem w przednią szybę pojazdu. 27-letni kierowca golfa zatrzymał się. Wtedy dwóch mieszkańców Rybnika podbiegło i wybiło boczną szybę w aucie. Jeden z nich próbował wyciągnąć kierowcę z samochodu, ale gdy zorientował się, że nie pozwala mu na to zapięty pas bezpieczeństwa, uderzył go kamieniem w głowę. Jastrzębianin trafił do szpitala.

- Mężczyźni byli agresywni także wobec interweniujących stróży prawa. Wielokrotnie grozili mundurowym pozbawieniem życia, kopiąc ich przy tym i znieważając. Obaj zostali zatrzymani - informuje policja.

Mężczyźni przyznali się do wszystkich zarzucanych im czynów. Okazało się, że młodszy z nich, 19-latek był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Grozi im teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Napad na Przyjaźni. Podbito i okradziono mężczyznę Napad na Przyjaźni. Podbito i okradziono mężczyznę

Przyszedł po rzeczy, wyszedł ze złamanym nosem Przyszedł po rzeczy, wyszedł ze złamanym nosem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
bandi15.11.2012 18:35

Mieszkańcy Rybnika i wcale mnie to nie dziwi.

Toler15.11.2012 13:04

Opublikować ich wizerunki we wszystkich mediach, skoro chcieli rozgłosu, proszę dajmy im. Niech rodzice wiedzą jakich zwyrodnialców wychowali. Obywatele też powinni wiedzieć z kim mają doczynienia i pluć im w twarz.

Sylwek15.11.2012 12:59

Kibic za odpalenie racy na stadionie może dostać nawet pięć lat a im max. grożą trzy :). Przecież to masakra jakaś jest. Co do Gagarina to powinni ich odgrodzić murem i na wieżyczkach strzelców rozlokować. To co się tam wyrabia w głowie się nie mieści. Jeszcze im teraz bloki miasto odnawia. Zobaczycie jak będą wyglądać za dwa lata.

do oi15.11.2012 12:46

a skad wiesz, ze to hanysy, mopze to takie same gorole z kieleckiego jak ty?

Artór15.11.2012 11:21

Kwiat wyedukowanej młodzieży cechujący się nader wysoką inteligencją, przyszli panowie magistrzy i profesorowie. Tutaj akurat prowadzili badania z fizyki, dla dobra całej ludzkości. Nie należy ich za to karać, a raczej nagrodzić. Myślę, że dotacja w wysokości 20 tysięcy złotych na badania z dziedziny chemii organicznej butelkowanej byłaby wystarczającą zapłatą za trud i poświęcenie włożone w realizację dotychczasowych projektów.

jastrzębianin15.11.2012 8:08

ręce poucinać to się odechce im rozboju

Marko14.11.2012 21:10

To chyba Niemiec zameldowany w Rybniku a mieszkający na Gagarina...

Pokaż wszystkie opinie (15)