Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
24 grudnia 2012

Znamy już program WOŚP. Gwiazdą będzie Coma

Znamy już program WOŚP. Gwiazdą będzie Coma

W Wigilię otrzymaliśmy oficjalną informację na temat tego, co będzie się działo podczas XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jastrzębiu-Zdroju. Jako gwiazda wieczoru zagra zespół Coma.

Imprezy związane z WOŚP zorganizowane będą w czterech miejscach - w hali Omega przy ul. Harcerskiej, w Galerii Jastrzębie oraz w Kinie Centrum i na parkingu przed Miejskim Ośrodkiem Kultury.

W Hali Omega impreza rozpocznie się o godzinie 17:00, gdzie w pierwszej kolejności zagra Letni Chamski Podryw, później zespoły Inborn Faith, Imperial Sin oraz Aurora Breath. Następnie na scenie zobaczymy zespół Feniks oraz Psy Wojny. Na godzinę 20:10 zaplanowano "Światełko do nieba", a o 20:40 wystąpi gwiazda wieczoru - zespół Coma. Warto pamiętać, że wstęp jest wolny lecz ilość miejsc w hali jest ograniczona.

W Kinie Centrum od godziny 11:00 będą wystawiane spektakle dla dzieci. Najpierw bajkę dla najmłodszych zaprezentują uczniowie gimnazjum ZSS nr 10, a później "Piotrusia Pana" wystawi Zespół Teatralny MOK Złota Gęś.

W Galerii Jastrzębie tradycyjnie będą występy artystyczne uczniów, licytacje oraz jarmark. Na parkingu między galerią a Miejskim Ośrodkiem Kultury odbędzie się pokaz jazdy konnej, pokaz grupy rekonstrukcyjnej Wojska Polskiego oraz pokaz Państwowej Straży Pożarnej. Będzie można również zobaczyć samochody terenowe oraz motocykle wyścigowe.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ruszają jastrzębskie aukcje WOŚP Ruszają jastrzębskie aukcje WOŚP

Dołącz do grona wolontariuszy WOŚP Dołącz do grona wolontariuszy WOŚP

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (45)
cukero30.12.2012 12:48

Czytanie ze zrozumieniem i między wierszami się kłania.

Niebieski30.12.2012 11:12

cukero, zapomniałeś dodać kolejne zdanie które zacytowałem. Wyrywasz odpowiedzi z kontekstu tylko po to zeby udowodnić swoje racje...

cukero30.12.2012 1:51

"Pieniądze, dzięki którym organizowany jest Przystanek Woodstock, pozyskiwane są dzięki sponsorom i środkom uzyskanym w ciągu całego roku."

Dokładnie to, co pisałem. Nie rozumiem Niebieski, czego można tu nie rozumieć.

do Niebieski29.12.2012 18:46

A wiesz co to są "środki uzyskane w ciągu całego roku"? To są procenty z lokat stworonych ze zbiórki WOŚP. Po prostu część kasy zamiast na sprzęty być wydana, leży na lokacie n.p.

Niebieski29.12.2012 17:46

Cytat z oficjalnej strony WOŚP: "Pieniądze, dzięki którym organizowany jest Przystanek Woodstock, pozyskiwane są dzięki sponsorom i środkom uzyskanym w ciągu całego roku. Oznacza to, że środki zbierane w ramach styczniowej kwesty są w całości przeznaczane na realizację tematu Finału, czyli zakup sprzętu medycznego."
Pieniądze z finału WOŚP nie idą na Woodstock. Przestań pieprzyć głupoty skoro nie masz pojęcia!

cukero29.12.2012 17:27

Brykiet ma rację.
Kilkadziesiąt tysięcy które musi wydać miasto na organizację wośpu można by dodać do uzbieranych przez Jastrzębian kilkudziesięciu tysięcy i przeznaczyć je na Szpital Dziecięcy w Zdroju... Ten szpital jeszcze NIGDY! nic z wośpu nie dostał...

Gdyby impreza miała rozgrywać się na hali widowiskowo-sportowej, która i tak jest wówczas zajęta, miasto musiałoby wyłożyć znacznie więcej.
(Ciekawie musiałby wyglądać mecz Jastrzębski Węgiel vs. Coma.)

Ostatecznie idą te uzbierane pieniążki do Warszafki, do Owsika i sponsorują latem koncert brudasom...
Wszyscy dają, bo nie dać nie wypada, bo dzieci... i nikt nie myśli.

hej29.12.2012 14:01

Państwo co miesiąc pobiera od was ubezpieczenie zdrowotne, gdzie te pieniadze się tracą, że trzeba stać w kolejkach do specjalisty nawet i rok, że chorzy na raka muszą umierać przedwcześnie, bo nie ma pieniędzy na ich leczenie, że likwidowane są izby przyjęć, pogotowia itd? Za to państwo zadowolone, ze trochę tam z tej czy innej fundacji skapnie, a ludzie się cieszą, ze "pomagają", ale sami sobie pomagają, tyle, ze nieskutecznie, bo jak im przyjdzie mieć problemy zdrowotne to się okaże, że będą musieli sobie baaaardzo pomóc, wyłoż kupę forsy, zeby leczyć się prywatnie albo czekać w nieskończoność na wizytę u specjalisty.

Pokaż wszystkie opinie (45)