Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
8 stycznia 2013

Groził partnerce śmiercią i zniszczył jej auto

Groził partnerce śmiercią i zniszczył jej auto
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

36-letni jastrzębianin został złapany po tym jak rzucił kamieniem w samochód swojej partnerki, która ukryła się w mieszkaniu swojej koleżanki ze strachu przed agresywnym mężczyzną.

Do zdarzenia doszło w niedzielę rano. 32-letnia kobieta zawiadomiła policję o zniszczeniu samochodu. Okazało się, że dokonał tego jej partner rzucił kamieniem w samochód po tym jak kobieta ukryła się w mieszkaniu swojej koleżanki ze strachu przed agresywnym jastrzębianinem.

- Szybko wyszło na jaw, że jastrzębianin od kilku miesięcy znęcał się psychicznie oraz fizycznie nad 32-letnią kobietą oraz wielokrotnie kierował pod jej adresem groźby pozbawienia życia. W chwili zatrzymania mężczyzna był pijany, miał ponad dwa promile - informuje policja.

Mężczyzna jest znany policji. Był już karany za podobne przestępstwa. Grozi mu nawet do 7 i pół roku więzienia. Śledczy wystąpili już z wnioskiem o dozór policyjny dla 36-latka oraz o zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Maja08.01.2013 22:23

opisany mężczyzna wcale nie jest przystojny,natomist jego przestraszona partnerka-i owszem.
Tak,że samotny ,brak urody nie jest przeszkodą w zdobywaniu serc:)No,to uszy go góry.

Samotny08.01.2013 16:18

Wybieracie sobie bad boysów i potem płaczecie. A wielu porządnych facetów jest samotnych bo na was nie zasługują.