Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 25°17°
8 stycznia 2013

Groził partnerce śmiercią i zniszczył jej auto

Groził partnerce śmiercią i zniszczył jej auto
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

36-letni jastrzębianin został złapany po tym jak rzucił kamieniem w samochód swojej partnerki, która ukryła się w mieszkaniu swojej koleżanki ze strachu przed agresywnym mężczyzną.

Do zdarzenia doszło w niedzielę rano. 32-letnia kobieta zawiadomiła policję o zniszczeniu samochodu. Okazało się, że dokonał tego jej partner rzucił kamieniem w samochód po tym jak kobieta ukryła się w mieszkaniu swojej koleżanki ze strachu przed agresywnym jastrzębianinem.

- Szybko wyszło na jaw, że jastrzębianin od kilku miesięcy znęcał się psychicznie oraz fizycznie nad 32-letnią kobietą oraz wielokrotnie kierował pod jej adresem groźby pozbawienia życia. W chwili zatrzymania mężczyzna był pijany, miał ponad dwa promile - informuje policja.

Mężczyzna jest znany policji. Był już karany za podobne przestępstwa. Grozi mu nawet do 7 i pół roku więzienia. Śledczy wystąpili już z wnioskiem o dozór policyjny dla 36-latka oraz o zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Strzelają do mnie w nocy. Na pomoc!" "Strzelają do mnie w nocy. Na pomoc!"

Narkotykowe żniwa policjantów Narkotykowe żniwa policjantów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Maja08.01.2013 22:23

opisany mężczyzna wcale nie jest przystojny,natomist jego przestraszona partnerka-i owszem.
Tak,że samotny ,brak urody nie jest przeszkodą w zdobywaniu serc:)No,to uszy go góry.

Samotny08.01.2013 16:18

Wybieracie sobie bad boysów i potem płaczecie. A wielu porządnych facetów jest samotnych bo na was nie zasługują.