Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
14 stycznia 2013

250 tys. złotych strat po pożarze domu na Sadowej

250 tys. złotych strat po pożarze domu na Sadowej
fot. sxc.hu

13 stycznia na ulicy Sadowej doszło do pożaru domu jednorodzinnego. Akcja gaśnicza trwała blisko 5 godzin. Na szczęście, nikomu nic się nie stało.

Około godziny 17:45 straż pożarna otrzymała wezwanie do jednego z domów w Ruptawie. Paliła się cała konstrukcja dachu oraz poddasze. Do jej ugaszenia potrzebnych było 6 zastępów gaśniczych, a cała akcja trwała blisko 5 godzin.

Żadnemu z domowników nic się nie stało. Poniesione straty oszacowano aż na 250 tysięcy złotych. Na razie nie wiadomo co było przyczyną pożaru - tą sprawę bada policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość14.01.2013 20:30

proponuje z wospu dac im kase, zanim owsiak zagarnie procenty dla siebie