Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
20 lutego 2013

Utrudnienia na ul. Armii Krajowej. Rozbiorą wiadukt

Utrudnienia na ul. Armii Krajowej. Rozbiorą wiadukt
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

Od 25 lutego do 30 kwietnia będą trwały prace nad rozbiórką wiaduktu kolejowego Jastrzębskiej Spółki Węglowej, którzy znajduje się na ul. Armii Krajowej. Ruch odbywać się będzie okrężnymi drogami.

Dla ruchu zostanie zamknięta ulica Armii Krajowej na odcinku od skrzyżowania z ulicą Ranoszka do skrzyżowania z ulicą Kasztanową. Objazd będzie się odbywał ulicami Ranoszka, Wyzwolenia i Kasztanową.

Prace nad rozbiórką prowadzi właściciel, czyli Jastrzębska Spółka Węglowa.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wiadukt na Piłsudskiego sprawdzany co tydzień Wiadukt na Piłsudskiego sprawdzany co tydzień

Rusza miejski plan naprawy wiaduktów Rusza miejski plan naprawy wiaduktów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Info z pierwszej ręki...27.02.2013 18:53

27 lutego - dzień trzeci
Pojawiają się pierwsi "robotnicy". Znak informujący o zakazie wjazdu ustawiają przed samym mostem chociaż logicznie rzecz biorąc można byłoby go postawić na początku drogi w okolicach skrzyżowania z ulicą Ranoszka, a wtedy irytacja kierowców byłaby mniejsza, bo nikt nie spodziewa się nagłych robót jeśli przez pierwsze dwa dni "fachowcy" robią sobie wolne. Ciężki sprzęt wkracza do akcji, a termin prac to dwa miesiące. Jeśli zleceniodawcą jest JSW to ktoś musiał przyjąć ciężkie pieniądze za to zlecenie, bo czas rozbiórki wywołuje uśmiech na ustach niejednego fachowca z branży.

Info z pierwszej ręki...26.02.2013 17:41

26 lutego - dzień drugi
W dniu dzisiejszym poziom zaawansowania prac wygląda jak w dniu wczorajszym. Zmienia się kierunek kursowania i przystanki autobusowe, utrudniając tym samym ludziom przejazd do centrum miasta pod rzeczoną pracę przy wyburzaniu mostu, a tymczasem nikt nie bierze się do roboty. Rak który trawi to państwo nazywa się nieróbstwo i my Polacy dumni na zachodzie z pochwał obcego narodu który wmawia nam, że słyniemy z pracowitości sami ten kraj wyniszczamy. Brakuje też osób które chcą zrobić z tym porządek - bądź jest ich za mało - i godzimy się posłusznie, a wszystko za nasze wysokie podatki - haracz który ściąga z nas państwo.

Info z pierwszej ręki...25.02.2013 18:17

Dziennik prac:

25 lutego - dzień pierwszy
W dniu dzisiejszym w okolicach mostu można było spotkać ludzi różnej maści ale nie przedstawicieli firmy która miałaby rozbiórką mostu się zająć. Droga cały czas przejezdna. Zauważyć można tylko drogowskazy z objazdem dla wyłączonego odcinka.

?24.02.2013 22:52

a co z autobusami?

ABC24.02.2013 0:51

Ten objazd to że przy lewiatanie skreca w prawo? Zrobili bliżej jakiś przystanek (bliżej lewiatana) ???

wyszxczekana urzędniczka23.02.2013 16:26

może by w tym miejscu zbudować filię Urzędu Miejskiego?

Prosze o dodatnie tego 22.02.2013 22:37

Który to most ?

Pokaż wszystkie opinie (13)