Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
20 marca 2013

Czterech poszukiwanych wpadło w ręce policji

Czterech poszukiwanych wpadło w ręce policji
fot. Karolina Fijałkowska / jastrzebieonline.pl

Cztery poszukiwane osoby wpadły w ręce jastrzębskiej policji, która we wtorek prowadziła akcję "Poszukiwany". Zatrzymani to osoby, które próbowały uchylićsię od sądowego wyroku, teraz będą musiały odbyć wymierzone im kary.

- Wczoraj od wczesnych godzin rannych, na terenie naszego miasta prowadzone były działania "Poszukiwany". W akcję zaangażowani byli zarówno kryminalni, jak i policjanci prewencji oraz drogówki. Celem tego typu działań jest zatrzymanie tych, którzy chcąc wymigać się od odbycia wymierzonej im kary, ukrywają się przed organami sprawiedliwości - wyjaśnia jastrzębska komenda.

W ramach akcji policjanci zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 32 do 56 lat. Większość z nich musi odbyć karę pozbawienia wolności w związku z nieuiszczeniem grzywny w określonym terminie. Najmłodszy z poszukiwanych ma na swoim koncie przestępstwa przeciwko rodzinie i opiece, za które spędzi w więzieniu najbliższe kilka miesięcy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!