Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
22 marca 2013

Zakończyły sie Artystyczneh Działania Aktywne

Po raz dziesiąty, uczniowie z Zespołu Szkół nr 3 zaprezentowali swoje umiejętności podczas Artystycznych Działań Aktywnych. Impreza odbyła się w kinie "Centrum".

Artystyczne Działania Aktywne to cykliczne spotkania organizowane przez uczniów dla uczniów. Na imprezie można było posłuchać i zobaczyć występ Kamila Spodniewskiego, grupy artystycznej, która dialogi przeplatała piosenkami Marii Peszek, czy też skrzypaczki Anny Moszczyńskiej.

- Artystyczne Działania Aktywnych to czas by pokazać, co potrafią uczniowie. A uczniowie Zespołu Szkół nr 3 po raz kolejny udowodnili, że potrafią wiele - informują władze szkoły.

Na koniec imrezy odbyło się wręczenie nagród w VII Konkursie o Laur Wyspiańskiego. Na tegoroczny konkurs napłynęło 47 prac, autorstwa 44 uczniów. Uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zgłosili 26 prac na konkurs literacki, 21 na plastyczny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sylwester pod Gwiazdami - impreza na całego Sylwester pod Gwiazdami - impreza na całego

Co dalej z kinem "Centrum"? Będzie działać nadal? Co dalej z kinem "Centrum"? Będzie działać nadal?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!