Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
9 kwietnia 2013

Biblioteka umożliwia dostęp do darmowych ebooków

Biblioteka umożliwia dostęp do darmowych ebooków
fot. Amazon

Jastrzębska biblioteka umożliwia czytelnikom dostęp do publikacji elektronicznych w czytelni online IBUK LIBRA.

W jastrzębskich bibliotekach od 3 kwietnia możliwe jest korzystanie z pierwszej w Polsce czytelni online. Dla czytelników dostępne jest 429 publikacji czołowych polskich wydawnictw m.in. PWN, WNT, Wolters Kluwer Polska.  Czytelnia dostępna jest na komputerach w głównej bibliotece a także w filiach na terenie całego miasta.

Dzięki uzyskaniu w bibliotece kodu PIN-u, możliwe będzie logowanie się do serwisu także w domu. Kod swoją ważność zachowywać będzie przez 3 miesiące, po których upływie trzeba będzie zgłosić się do biblioteki po nowy kod PIN.

Serwis Ibuk Libra to nowe możliwość dla jastrzębskich czytelników.  Serwis pozwala m.in. na robienie własnych notatek bezpośrednio w książce, dodawanie zakładek czy założenie własnej e-półki z interesującymi nas publikacjami.

Bezpłatny dostęp do serwisu książek elektronicznych IBUK LIBRA możliwy będzie do 2 kwietnia 2014 roku.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Panie będą się bawić Panie będą się bawić

Dzisiaj koncert kapeli góralskiej Dzisiaj koncert kapeli góralskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!