Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
22 kwietnia 2013

Jastrzębianki triumfowały na "Scenie na Starówce"

W Żorach, 19 kwietnia miał miejsce XXII Międzynarodowy Festiwal Piosenki. Wysokie miejsca zajęły na nim mieszkanki Jastrzębia-Zdroju.

Festiwal rozgrywany jest od 1992 roku. Osoby, które przeszły eliminacje, brały udział w warsztatach przygotowujących je do udziału w finale festiwalu. Uczestnicy podzieleni zostali na trzy kategorie wiekowe: szkoły podstawowe, szkoły gimnazjalne, szkoły ponadgimnazjalne. Wśród uczniów gimnazjów II miejsce zajęła Natalia Matuszewska.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych triumfowała Jagoda Ślakowska a trzecie miejsce zajęła Jagoda Komorek. Koncert zakończył się grupowym wykonaniem piosenki Anny Marii Jopek, "Ale jestem".

Polub i udostępnij
Czytaj też

V Festiwal Piosenki Angielskiej V Festiwal Piosenki Angielskiej

Baśnie, legendy i opowieści. Teatr na Ugorze wakacyjną atrakcją Baśnie, legendy i opowieści. Teatr na Ugorze wakacyjną atrakcją

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!