Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
8 maja 2013

Niedługo strażacy będą obchodzić swoje święto

Niedługo strażacy będą obchodzić swoje święto
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W piątek 10 maja strażacy świętować będą Międzynarodowy Dzień Strażaka. Z tej okazji będzie można zobaczyć specjalne pokazy z ich udziałem, w trakcie, których zademonstrują jak wygląda ich codzienna praca.

Uroczystości oficjalne rozpoczną się o godzinie 10:30 w kościele "na szóstce", odbędzie się msza święta. O 12:00 na placu przed budynkiem Państwowej Straży Pożarnej odbędzie się uroczysty apel. W jego trakcie wręczone zostaną akty nominacyjne na wyższe stopnie służbowe, a także wyróżnienia strażaków i innych osób, które zostały uznane za zasłużone dla ochrony przeciwpożarowej. Pokazy umiejętności strażaków odbędą się o godzinie 13:00.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W Moszczenicy palił się garaż W Moszczenicy palił się garaż

Pies zaklinował się w bramie Pies zaklinował się w bramie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!