Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
8 maja 2013

Niedługo strażacy będą obchodzić swoje święto

Niedługo strażacy będą obchodzić swoje święto
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W piątek 10 maja strażacy świętować będą Międzynarodowy Dzień Strażaka. Z tej okazji będzie można zobaczyć specjalne pokazy z ich udziałem, w trakcie, których zademonstrują jak wygląda ich codzienna praca.

Uroczystości oficjalne rozpoczną się o godzinie 10:30 w kościele "na szóstce", odbędzie się msza święta. O 12:00 na placu przed budynkiem Państwowej Straży Pożarnej odbędzie się uroczysty apel. W jego trakcie wręczone zostaną akty nominacyjne na wyższe stopnie służbowe, a także wyróżnienia strażaków i innych osób, które zostały uznane za zasłużone dla ochrony przeciwpożarowej. Pokazy umiejętności strażaków odbędą się o godzinie 13:00.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ewakuowano 300 uczniów Ewakuowano 300 uczniów

Strażacy wyważyli drzwi do mieszkania Strażacy wyważyli drzwi do mieszkania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!