Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
21 maja 2013

Eduzmieniacze zapraszają na konferencję w Jastrzębiu

4 czerwca w jednej z jastrzębskich szkół odbędzie się konferencja na temat innowacji w kształceniu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

We wtorek 4 czerwca w auli Zespołu Szkół nr 6 zorganizowana zostanie konferencja w której udział mogą wziąć nauczyciele z naszego miasta. Jej tematem będzie wykorzystywanie nowoczesnych technologi w nauczaniu.

Konferencja rozpoczyna się o 9:30. Wtedy uczestnicy będą mogli się rejestrować. Procedura rejestracji zostanie zakończona o 10:00. Między 10:00 a 13:00 odbędzie się prezentacja narzędzi i dobrych praktyk. Od 13:00 do 15:00 można będzie wziąć udział w warsztatach.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Bezpieczeństwo i zwiększenie efektywności JSW: Bezpieczeństwo i zwiększenie efektywności

Jastrzębskie pomysły na biznes Jastrzębskie pomysły na biznes

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość22.05.2013 21:51

redakcja napisała, że jedna:D

pytański21.05.2013 21:46

a to ile będzie tych konferencji, dwie czy może pięć? napiszta droga redakcjo.

Gość21.05.2013 16:28

hehe, Kaczyński chce zamykać swoje gimnazja:D