Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
21 maja 2013

Eduzmieniacze zapraszają na konferencję w Jastrzębiu

4 czerwca w jednej z jastrzębskich szkół odbędzie się konferencja na temat innowacji w kształceniu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

We wtorek 4 czerwca w auli Zespołu Szkół nr 6 zorganizowana zostanie konferencja w której udział mogą wziąć nauczyciele z naszego miasta. Jej tematem będzie wykorzystywanie nowoczesnych technologi w nauczaniu.

Konferencja rozpoczyna się o 9:30. Wtedy uczestnicy będą mogli się rejestrować. Procedura rejestracji zostanie zakończona o 10:00. Między 10:00 a 13:00 odbędzie się prezentacja narzędzi i dobrych praktyk. Od 13:00 do 15:00 można będzie wziąć udział w warsztatach.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębskie pomysły na biznes Jastrzębskie pomysły na biznes

Jastrzębska Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych Jastrzębska Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość22.05.2013 21:51

redakcja napisała, że jedna:D

pytański21.05.2013 21:46

a to ile będzie tych konferencji, dwie czy może pięć? napiszta droga redakcjo.

Gość21.05.2013 16:28

hehe, Kaczyński chce zamykać swoje gimnazja:D