Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
15 lipca 2013

Niepotrzebna interwencja strażaków. Spalił się garnek

W sobotę Straż Pożarna interweniowała w jednym z bloków przy ulicy Marusarzówny. Duże zadymienie zwróciło uwagę mieszkańców bloku, którzy zadzwonili pod 998. Okazało się, że powodem wezwania był pozostawiony na kuchence garnek.

13 lipca około godziny 19:30 do jednego z mieszkań na ulicy Marusarzówny sąsiedzi wezwali Straż Pożarną. Kiedy strażacy przybyli na miejsce okazało się, że ich pomoc nie jest już potrzebna. Powodem zadymienia klatki schodowej było zapalenie się oleju pozostawionego na kuchence.

W wyniku zdarzenia nadpalony został okap i odymiony sufit w mieszkaniu. Nad sytuacją jeszcze przed przybyciem straży zapanował lokator, który był obecny w mieszkaniu. Przybyła na miejsce jednostka ratownicza przebadała go i jak się okazało nie wymagał on hospitalizacji. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Małżonkowie pokłócili się o samochód Małżonkowie pokłócili się o samochód

Ewakuowano 300 uczniów Ewakuowano 300 uczniów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
GFR16.07.2013 17:26

od garnka się zaczyna :)

Gośćmk15.07.2013 15:19

A frytki? Ocalone? Czy też spłonęły?