Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
25 lipca 2013

Pierwszy sparing GKS-u 1962 wygrany 3:0

Pierwszy sparing GKS-u 1962 wygrany 3:0
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W środę jastrzębski GKS rozegrał pierwszy sparing w ramach przygotowań do nowego sezonu. Piłkarze Grzegorza Łukasika pokonali Kuźnie Ustroń 3:0.

W meczu grali nowi zawodnicy - Kamil Szymura i Wojciech Caniboł. Kilku innych zawodników było również testowanych. Najlepiej poradzili sobie Robert Janulek i Michał Szczerbak - to oni strzelili rywalowi 3 gole.

Kolejnym sprawdzianem będzie mecz z LKS-em Krzyżanowice, który odbędzie się  27 lipca o 10:00 na boisku przy ul. Kościelnej.

GKS 1962 Jastrzębie - Kuźnia Ustroń 3:0 (0:0)
1:0 Robert Janulek
2:0 Michał Szczerbiak
3:0 Robert Janulek

GKS Jastrzębie: I połowa - Grzegorz Drazik - Wojciech Caniboł, Mateusz Wrana, Kamil Szymura, Tomasz Lorenc - Tomasz Musioł, Kamil Gorzała, Damian Tront, Patryk Dudziński - Paweł Sękowski, Paweł Gryta. W II połowie zagrali również: Bartosz Szelong, Piotr Pacholski, Kamil Duda, Przemysław Błażejowski, Kamil Kaszuba, Mateusz Szuster, Robert Janulek, Patryk Ułasewicz i Michał Szczerbiak. Trener - Grzegorz Łukasik.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS Jastrzębie przegrywa z Katowicami na Harcerskiej GKS Jastrzębie przegrywa z Katowicami na Harcerskiej

GKS Jastrzębie wygrywa z Wigrami Suwałki GKS Jastrzębie wygrywa z Wigrami Suwałki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
uśmiany27.07.2013 23:20

OBGNŚ