Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
30 lipca 2013

Dzięki międzynarodowej współpracy złapano zbiega

Dzięki międzynarodowej współpracy złapano zbiega
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Udało się złapać mężczyznę, który od 21 lat ukrywał się przed polskim wymiarem sprawiedliwości na terytorium Francji. Jastrzębianin został już deportowany do warszawskiego aresztu śledczego.

W 1991 roku mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju skazany został na karę 15 lat więzienia za rozbój w wyniku, którego umarł inny mężczyzna. Kiedy odbywał karę wydano mu przepustkę okolicznościową na okres 5 dni. Do więzienia jednak nie wrócił.

- Od tego czasu prowadzone były wieloletnie poszukiwania za zbiegłym więźniem. Przełom w sprawie nastąpił w tym roku, kiedy to okazało się, że jastrzębianin może przebywać na trenie Francji. Informacja została potwierdzona przez tamtejszym policjantów. I choć 48-latek posługiwał się nie swoją tożsamością, funkcjonariusze nie mieli wątpliwości, że chodzi o niego - poinformowała policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

Ukrywał się 8 lat - "wpadł" u znajomej Ukrywał się 8 lat - "wpadł" u znajomej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Dyrektor30.07.2013 23:12

Dobrze zrobił, że uciekł. Ko taki "inteligentny" wydał przepustkę?