Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
8 sierpnia 2013

Remont ZS nr 2 za ponad 2,3 mln złotych

Remont ZS nr 2 za ponad 2,3 mln złotych
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Trwa remont budynków Zespołu Szkół nr 2. Prace związane są z termomodernizacją kompleksu, a także z przebudową wejść i dojść do budynków. W ramach remontu wykonywane jest też ocieplenie ścian zewnętrznych.

Wykonane zostaną także prace wykończeniowe na elewacjach oraz dostosowanie budynku do wymogów przeciwpożarowych. Wymienione zostaną drwi zewnętrzne, a także niektóre okna oraz daszki nad wejściami do budynków. Wyregulowana zostanie także instalacja c.o.

Część rekreacyjno-sportową również czeka remont. Budynek po remoncie będzie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, m.in. dzięki budowie pochylni prowadzącej do budynków dydaktycznych oraz montażu windy. 

Prace potrwają do końca roku i będą kosztować ponad 2,3 mln zł. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w wysokości ponad 700 tys. zł. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Marzą o tym, aby zostać policjantem (video) Marzą o tym, aby zostać policjantem (video)

W  ZS 2 stawiają na umiejętności językowe W ZS 2 stawiają na umiejętności językowe

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!