Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
12 sierpnia 2013

Janusz Tarasiewicz nie jest już radnym PIS-u

Janusz Tarasiewicz nie jest już radnym PIS-u
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Radni Prawa i Sprawiedliwości wykluczyli z klubu radnych PiS-u Janusza Tarasiewicza. Powodem wyrzucenia go z klubu było nieuregulowanie zaległości finansowych.

Zgodnie z uchwałą podjętą przez radnych klubu PiS, 8 sierpnia z klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości wykluczony został Janusz Tarasiewicz. Powodem były nieuregulowane zaległości finansowe. Tarasiewicz był wzywany do ich zapłaty już wcześniej, ale w związku z brakiem wpłat został usunięty klubu.

- Znaleziono temat zastępczy. Autentyczny powód to m.in. złamanie przeze mnie dyscypliny klubowej w czasie głosowania. Chciano złamać moje sumienie. Ja lojalność obiecywałem programowi środowiska z którego startuję i mieszkańcom, a nie kolegom z PiS-u - komentuje Janusz Tarasiewicz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji

Jar wygląda jak śmietnik Jar wygląda jak śmietnik

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
Darek15.08.2013 9:56

Właśnie mądra młodzież jest nadzieją dla tego miasta!

młody14.08.2013 10:56

Zdjęcie powyżej robiono przed sądem w Jastrzębiu przed lub po procesie Jakuba Króla. Po demonstracji p-ko ACTA prezydent wysyłał pisma chwalące młodzież za postawę, a Wspólnota Samorządowa szczyciła się na www jaką to młodzież mamy w jastrzębiu. Ale papier to papier. Dla PR można zrobić wszystko. A dlaczego Jakub trafił pod sąd to już mało kto wie. Dlatego, że urzędnikom tego samego prezydenta Janeckiego z Wspólnoty Samorządowej nie chciało się przyjąć papierów zgłoszeniowych. Wtedy na rozprawie pojawił się kilkakrotnie radny Tarasiewicz i jeszcze Lis. Swoją obecnością wparli moralnie Jakuba i uczestników ACTA. Moralnie bo przed niezawisłym sądem innego wsparcia udzielić nie mogli. A w jaki sposób poparcia udzielił PIS? Dlaczego WS odwróciła głowę mimo wcześniejszych pięknych słów. Młodzież z ACTA pamięta o tym kto i jak się wtedy zachował. Tym razem pójdziemy na wybory i was rozliczymy. A radnemu Tarasiewiczowi dziękujemy.

pieniadz ponad wszystko14.08.2013 9:44

tarasiewiczowi komentarze na plus pisze chyba 1 osoba, każdy to widzi.
Ten człowiek pogrąża się coraz bardziej, jak ma honor niech zrzeknie się mandatu !

RysioM13.08.2013 23:18

Tarasiewicz to pieniądz i wysłannik jasnetu ta informacja ucieszy zmeczonych tarasiewiczem a jest ich bardzo dużo teraz PO POzostalo Januszowi

taRAŚ13.08.2013 15:00

a czemu tarasiewicz nie zapłacił składek ? a jak on taki społeczny jest to czemu dietę co miesiąc pobiera ? niech tarasiewicz zrzeknie się diety i pracuje w radzie miasta społecznie ? Co zrobi tarasiewicz jak w następnych wyborach nie wejdzie na radnego ? może wkońcu do normalnej pracy pójdzie ??????????

Gość13.08.2013 7:19

Tarasiewicz za dużo mówi i próbuje myśleć, a to narusza statut PiS. Tam wolno mówić, tylko tekstem przysłanym z centrali i zatwierdzonym przez prezesa. Członkowie PiS nawet Boże Narodzenie obchodzą 18 czerwca.

Prawdziwy powód12.08.2013 19:09

Oto jak się plączą liderzy. Gdy się pomylą to i prawdę powiedzą? Poniżej zatem cytat z wypowiedzi pana Ł. Kaszy - szefa klubu radnych PiS znaleziony w mediach:

"Decyzja, która zapadła podjęta została z zachowaniem wszelkich niezbędnych procedur. Uważam, że jest ona dobra dla każdej ze stron. Pan radny Janusz Tarasiewicz będzie mógł zachować swoją niezależność, a nasz Klub jednolitość" - komentował Łukasz Kasza. Zapytany o to, kto wziął udział w posiedzeniu i jakim stosunkiem głosów podjęto decyzję odpowiedział, że "jest to wewnętrzna sprawa Klubu PIS". Według nieoficjalnych informacji decyzja o wykluczeniu radnego została podjęta w gronie trzech radnych: Łukasza Kaszy, Tadeusza Sławika i Andrzeja Matusiaka.

Pokaż wszystkie opinie (17)