Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
26 sierpnia 2013

Policja złapała 33 pieszych i 52 piratów drogowych

Policja złapała 33 pieszych i 52 piratów drogowych
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębska policja podsumowała działania związane z piątkową akcją "Kontrola drogowa - Piesi" i mającą miejsce w niedzielę "Prędkością".

W piątek, w trakcie kontroli prowadzonych w miejscach gdzie ruch pieszych jest największy, policjanci ujawnili 33 wykroczenia popełnione przez niechronionych użytkowników drogi. Większość z nich przechodziła przez jezdnię w miejscu niedozwolonym, a jedna osoba nie zastosowała się do sygnalizacji świetlnej. Ukarani zostali także trzej kierowcy, którzy nie ustąpili pierwszeństwa albo nieprawidłowo przejeżdżały przez przejścia dla pieszych.

25 sierpnia, na terenie Jastrzębia-Zdroju prowadzone były działania "Prędkość". Akcja miała na celu ukaranie kierowców poruszających się z nadmierną prędkością. Funkcjonariusze skontrolowali prawie 60 pojazdów. Zatrzymano 52 kierowców, którzy przekroczyli prędkość.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
?27.08.2013 9:01

Bezprawie mamy od dawna, bo wg konstytucji państwo powinno gwarantować wszystkim bezpłatną służbę zdrowia. A czy gwarantuje? Jak nie zapłacisz to czekaj albo umieraj. To taki pierwszy z brzegu przykład.

Gość27.08.2013 7:43

?, prezentujesz prymitywny sposób myślenia. Kolejny, któremu marzy się bezprawie.

biały0027.08.2013 6:33

Ile osób złapanych posiadało CBradio ??

Gość27.08.2013 6:21

Funkcjonariusze skontrolowali 60 pojazdów, 52 zatrzymano za prędkość. 60 minus 52 daje 8 kierowców zatrzymanych za co?

?26.08.2013 16:58

A dlaczego nie podano jaki dochód przyniosła ta akcja?