Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
5 września 2013

Okradł narzeczoną. Łupy chciał spuścić w ubikacji

Okradł narzeczoną. Łupy chciał spuścić w ubikacji
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

3 września policjanci zatrzymali mężczyznę, który okradł swoją narzeczoną. Zatrzymany próbował odsunąć od siebie podejrzenia, spuszczając skradzioną biżuterię w muszli klozetowej.

We wtorek policja przyjęła zgłoszenie od kobiety o zaginięciu jej 37-letniego narzeczonego. Dzień później zaginiony wrócił do domu i okradł swoją partnerkę z pieniędzy, telefonu komórkowego i złotej biżuterii.

Jastrzębianin oddał telefon do lombardu, a pieniądze przepił i przegrał w automatach do gier. Po zatrzymaniu nie chciał się przyznać do zarzucanych mu czynów.

- Podczas osądzania 37-latka, w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, mężczyzna uskarżał się na silny ból pęcherza, prosząc o natychmiastowe skorzystanie z ubikacji. Jak się okazało, był to tylko pretekst ku temu, aby pozbyć się kradzionej biżuterii, którą postanowił spłukać w muszli klozetowej - informuje policja.

Nakryty przez policję mężczyzna odpowie za popełnioną kradzież. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodziej alkoholu wpadł na gorącym uczynku Złodziej alkoholu wpadł na gorącym uczynku

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Pytający08.09.2013 20:12

To był narzeczony czy oszust ?

cuk(i)ero05.09.2013 20:09

patologia, a mówią im starszy facet tym niby bardziej stateczny i odpowiedzialny