Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
12 września 2013

Odbędzie się festyn promujący jastrzębskie schronisko

Odbędzie się festyn promujący jastrzębskie schronisko

W piątek na terenie Parku Zdrojowego, odbędzie się festyn promujący jastrzębskie schronisko dla zwierząt. W trakcie imprezy można będzie zasięgnąć porady weterynaryjnej.

Festyn odbędzie się 13 września w godzinach od 16:00 do 20:00 w Parku Zdrojowym. Na scenie przy Domu Zdrojowym zagrają tacy wykonawcy jak: Maciek Gucik, Katarzyna Pisarska, Marta Podulka oraz znane z programu X-Factor, Aicha i Asteya.

W trakcie imprezy zobaczyć będzie można pokaz Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej, jastrzębskiego parkouru, Rewi Tanecznej Klips oraz pokaz agility. W parku na trawie, odbędą się zajęcia zumby i jogi. Dla najmłodszych przygotowano zabawy, a dla właścicieli czworonogów darmowe porady weterynaryjne.

Zobacz materiał wideo o jastrzębskim schronisku:

Polub i udostępnij
Czytaj też

Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym? Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym?

W sobotę helikoptery nad OWN W sobotę helikoptery nad OWN

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
only14.09.2013 20:58

Urząd Miejski i spółdzielnie to bydlaki. Co oni potrafią? Wysłać strażników, zeby złapali psa i zawieźli do schroniska. A jeśli nawet nic nie robią to czemu przeszkadzają? Czemu spółdzielnia niszczy budy? Niszczy pojemniki z wodą z których korzystają i psy i koty? Mają zdechnąć sobie z pragnienia, panie prezesie GSM? Skoro się tak lansujesz w swojej gazetce to odpowiedz. Spółdzielnia to nie ty, to my wszyscy.

Onimono14.09.2013 13:21

Wielki szacunek dla dziewczyn, które przyjeżdzają do schroniska, spędzaja czas z psami i szukają im domów, kto był na festynie ten wie, jak fajnie im wyszło. I nawet gdyby nie mówiły,że wszystko zrobiły w miesiac czy ile tam to i tak by się nikt nie skapł. Dziewczyny walczą z wiatrakami, bo zrobienie czegokolwiek, jeszcze bez kasy, w naszym mieście graniczy z cudem.

only13.09.2013 22:19

Całkiem dużo wiem. Wiem, ze podobno miasto odsyłą wszystkich opiekunów do Komunalnika, że tam jest miejska kasa na leczenie i karmy, a tam nikt nie wie, wszyscy udają zdziwionych, o co zatem chodzi?

Iza12.09.2013 23:29

onley całkiem spokojnie,naprawdę mało wiesz .

only12.09.2013 20:27

a tak poza tym całkiem już spokojnie i bez nerwów zapytam - czy toczy się jakieś postępowanie wobec UM, Komunalnika itd. w związku ze zniknięciem kasy przeznaczonej przez Radę Miasta na dokarmianie i leczenie zwierząt bezdomnych?

only12.09.2013 20:17

nie piszę żadnych bzdur, Górnicza Spółdzielnia ?Mieszkaniowa niszczy budy dla bezdomnych kotów, które fundują mieszkańcy. I zwracałem się w tej sprawie do fundacji i organizacji i zadne nie raczy odpowiedzieć, bo wolą działania POZOROWANE. A koty zimy nie przeżyją być moze. Ale co was to obchodzi, wy sobie zorganizujecie festyn i powiecie, ze jesteście świetni, raz na rok się zwierzakami zainteresujecie, nie rozśmieszajcie mnie.
Zwierzakami to trzeba się zajmować cały czas, a nie raz na rok odfajkować imprezę i czuć się z tego powodu świetnie.

OLA12.09.2013 15:45

A gdzie tam pisze, że to miasto robi? Przecież z tego co wiem to wolontariusze sami to zorganizowali, nawet na plakacie pisze Pro ANimals i MOK

Pokaż wszystkie opinie (11)