Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
13 września 2013

Kilkuletnie dzieci chciały ukraść zabawki

Kilkuletnie dzieci chciały ukraść zabawki
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W czwartek jastrzębscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży w jednym ze sklepów. Kiedy przybyli na miejsce, okazało się, że złodziejami są dzieci.

12 września po godzinie 18:00 policja została wezwana na teren jednego ze sklepów na ulicy Podhalańskiej. Po przybyciu na miejsce funkcjonariuszom wskazano dwóch młodych chłopców, którzy ukradli zabawki.

- 8-latek i jego o rok starszy kolega tak zafascynowali się dwoma zabawkami, że postanowili je sobie wziąć. Towar wrócił do sprzedaży, natomiast chłopcy zostali przekazani pod opiekę rodzicom - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gościu15.09.2013 9:23

Kradzież w wykonaniu dziecka to kolejna próba znalezienia się w społeczeństwie. Tylko poważne konsekwencje w postaci nieprzyjemnego dla dziecka zamieszania, w tym osobiste przeprosiny sprzedawców powodują zapamiętanie próby kradnięcia jako coś okropnego przez dziecko. Po jakimś czasie może znów spróbować i w zależności od wieku znów trzeba pokazać młodzieńcowi jak bardzo kradzież jest w konsekwencji nieprzyjemna.
Nie piszcie bzdur, fałszywie świeci, bo każdy próbował coś komuś ukraść. Piękna zabawka to normalność.

TUSO 2114.09.2013 23:11

Pamiętam, potem ci ją wypiłem

hehe14.09.2013 16:09

jak byłem mały to ukradłem oranżadę z warzywniaka.

Gość13.09.2013 11:07

a rodzic powie, że to nie jego dziecko ukradło, jego jest święte.

Gość13.09.2013 10:14

Do czego to doszlo...

Gość13.09.2013 10:13

Niech się uczą, później przyniosą rodzicom piwko i wódeczkę.