Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
18 września 2013

Zbierali przybory szkolne w trakcie turnieju

W niedzielę 15 września, na Orliku przy Zespole Szkół nr 2, odbył się Piłkarski Turniej Charytatywny. W jego trakcie jastrzębscy politycy, ich sympatycy oraz członokwie jastrzębskich stowarzyszeń, zbierali artykuły szkolne dla potrzebujących dzieci.

Celem zorganizowanego przez Jastrzębską Alternatywę Samorządową turnieju, było zebranie wyprawek szkolnych dla uboższych dzieci. Każdy z zawodników i widzów, przyniósł ze sobą potrzebne w szkole przedmioty takie jak zeszyty, długopisy czy kredki.

W turnieju udział wzięło 6 drużyn: Wspólnota Samorządowa, Prawo i Sprawiedliwość, Platforma Obywatelska, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Niezależna Inicjatywa Mieszkańców oraz Jastrzębska Alternatywa Samorządowa. Turniej wygrali piłkarze ze Wspólnoty Samorządowej.

Zebrane artykuły szkolne zostaną przekazane ochronce pod pat. św. Dominika Savio przy Parafii Miłosierdzia Bożego w Jastrzębiu-Zdroju, która przekaże je swoim podopiecznym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!