Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
25 października 2013

Miasto promuje tereny inwestycyjne w Barcelonie

Miasto promuje tereny inwestycyjne w Barcelonie
fot. A. Czarnocka-Kanik / UM Jastrzębie

Jastrzębie-Zdrój bierze udział w targach nieruchomości Barcelona Meeting Point w Hiszpanii. Targi gromadzą wiele wystawców i zwiedzających z różnych części świata.

Podczas targów w Barcelonie, nasze miasto promuje cztery tereny inwestycyjnego. Wyjazd organizowany jest w ramach projektu "Jastrzębie-Zdrój - Twój partner w biznesie, promocja terenów inwestycyjnych Jastrzębia-Zdroju" i współfinansowany jest przez Unię Europejską.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Łazienki III zostaną zmodernizowane za prawie 10 mln zł Łazienki III zostaną zmodernizowane za prawie 10 mln zł

JSW przejmie firmę budowy szybów za 204 mln zł JSW przejmie firmę budowy szybów za 204 mln zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
jastrzebie27.10.2013 20:23

czyli lepiej żeby był jeszcze większą dziurą bez przyszłości czy żeby ludzie coś jednak zarobili?

Prawdomowny27.10.2013 16:54

Oszukujcie sie dalej, ze to poprawi sytuacje i obraz miasta. Jastrzebie to zapadla dziura bez przyszlosci. W sam raz na jakis wielki moloch gdzie zatrudni sie mlodych za mordercze stawki a ci z braku wyboru pojda zarobic te kilka zlotych na godzine..

jastrzebie27.10.2013 15:22

najwyraźniej są to za małe obniżki.

Gość27.10.2013 0:47

przeciez w strefach ekonomicznych sa obnizone podatki, lub nawet nie ma? przeciez o to w nich chodzi.. oczywiscie mowimy tu o podatkach na szczeblu jednostek terytorialnych

jastrzebie26.10.2013 20:20

Najprostszą metodą na przyciągnięcie inwestora nie są targi a radykalna obniżka podatków. Wtedy sami zwęszą okazję i przyjadą.

Gość II26.10.2013 7:26

My wpłacamy kasę do UE , a UE oddaje nam tą samą kasę , ale nazywa się to dotacja.Przecież UE to nie bank za oceanem drukujący i rozdajacy pieniądze, zrozumcie to.

kęsik26.10.2013 2:43

To jest n ajlepszy prezydent jaki był a pan Ogieglo co zrobił takiego.

Pokaż wszystkie opinie (14)