Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°-1°
25 października 2013

Miasto promuje tereny inwestycyjne w Barcelonie

Miasto promuje tereny inwestycyjne w Barcelonie
fot. A. Czarnocka-Kanik / UM Jastrzębie

Jastrzębie-Zdrój bierze udział w targach nieruchomości Barcelona Meeting Point w Hiszpanii. Targi gromadzą wiele wystawców i zwiedzających z różnych części świata.

Podczas targów w Barcelonie, nasze miasto promuje cztery tereny inwestycyjnego. Wyjazd organizowany jest w ramach projektu "Jastrzębie-Zdrój - Twój partner w biznesie, promocja terenów inwestycyjnych Jastrzębia-Zdroju" i współfinansowany jest przez Unię Europejską.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Powstanie kopalnia za 2,5 mld zł? JSW: Powstanie kopalnia za 2,5 mld zł?

Inwestor interesuje się terenami na "Jas-Mosie" Inwestor interesuje się terenami na "Jas-Mosie"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
jastrzebie27.10.2013 20:23

czyli lepiej żeby był jeszcze większą dziurą bez przyszłości czy żeby ludzie coś jednak zarobili?

Prawdomowny27.10.2013 16:54

Oszukujcie sie dalej, ze to poprawi sytuacje i obraz miasta. Jastrzebie to zapadla dziura bez przyszlosci. W sam raz na jakis wielki moloch gdzie zatrudni sie mlodych za mordercze stawki a ci z braku wyboru pojda zarobic te kilka zlotych na godzine..

jastrzebie27.10.2013 15:22

najwyraźniej są to za małe obniżki.

Gość27.10.2013 0:47

przeciez w strefach ekonomicznych sa obnizone podatki, lub nawet nie ma? przeciez o to w nich chodzi.. oczywiscie mowimy tu o podatkach na szczeblu jednostek terytorialnych

jastrzebie26.10.2013 20:20

Najprostszą metodą na przyciągnięcie inwestora nie są targi a radykalna obniżka podatków. Wtedy sami zwęszą okazję i przyjadą.

Gość II26.10.2013 7:26

My wpłacamy kasę do UE , a UE oddaje nam tą samą kasę , ale nazywa się to dotacja.Przecież UE to nie bank za oceanem drukujący i rozdajacy pieniądze, zrozumcie to.

kęsik26.10.2013 2:43

To jest n ajlepszy prezydent jaki był a pan Ogieglo co zrobił takiego.

Pokaż wszystkie opinie (14)