Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
6 listopada 2013

Kibice GKS-u zatrzymani za bójkę w Wodzisławiu

Kibice GKS-u zatrzymani za bójkę w Wodzisławiu
fot. KMP Wodzisław Śląski

Policja w Wodzisławiu zatrzymała 7 osób podejrzewanych o udział w bójce pomiędzy pseudokibicami drużyn Odry Wodzisław i GKS-u 1962 Jastrzębie. 

Bójka pomiędzy pseudokibicami Wodzisławia, Żor i Jastrzębia Zdroju miała miejsce 2 listopada w Wodzisławiu. Wybuchła podczas powrotu kibiców z Głubczyc, gdzie rozgrywany był mecz o mistrzostwo III ligi. 

Pierwsze zatrzymania miały miejsce jeszcze w czasie interwencji policjantów z zespołu monitorującego interwencji, którzy zapobiegli rozwojowi walk. Wśród 4 zatrzymanych wtedy pseudokibiców są mężczyźni w wieku od 16 do 27 lat.

Policjantom udało się ustalić tożsamość i zatrzymać kolejne 3 osoby, podejrzane o związek z bójką. Zatrzymanym grożą 3 lata pozbawienia wolności. Na 5 osób Prokurator Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim nałożył dozoru policji. Możliwe są kolejne zatrzymania.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (36)
do hehe10.11.2013 14:50

Pamiętaj !!! konfident, to nie człowiek.

hehe09.11.2013 21:25

nie gadaj takich bzdur, ci się wydaje, ze zabicie człowieka to taka prosta sprawa? To głupi jesteś.

perku do "........"09.11.2013 20:52

Nie panie POlicjancie, nie mam konfidenta w domu, dawno by już nie żył.

.....09.11.2013 20:23

perku zgaduje ze konfidenta masz w domu stad ta trauma?

perku07.11.2013 22:13

Pamiętajcie charakterne chłopaki życiowe motto: "żyj z zasadami, nie wspólpracuj z psami !!!". A dobrze wiecie, że tajniak to tępak i sam do niczego nie dojdzie, jak mu konfident nie pomoże.

normalny07.11.2013 15:47

Ci wielcy kibice GKS-u nie zaczepiają swoich ? Nie chce wytykać nikogo, ale nie raz spotkałem sie jak "wielcy" kibice tego klubu zaczepiali i prowokowali bójkę z normalnymi chłopakami z Jastrzębia.

etkinson07.11.2013 14:29

ludzie!!! mięso rzucili!!!!!!!!!

Pokaż wszystkie opinie (36)