Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
EkoOkna
6 listopada 2013

Kibice GKS-u zatrzymani za bójkę w Wodzisławiu

Kibice GKS-u zatrzymani za bójkę w Wodzisławiu
fot. KMP Wodzisław Śląski

Policja w Wodzisławiu zatrzymała 7 osób podejrzewanych o udział w bójce pomiędzy pseudokibicami drużyn Odry Wodzisław i GKS-u 1962 Jastrzębie. 

Bójka pomiędzy pseudokibicami Wodzisławia, Żor i Jastrzębia Zdroju miała miejsce 2 listopada w Wodzisławiu. Wybuchła podczas powrotu kibiców z Głubczyc, gdzie rozgrywany był mecz o mistrzostwo III ligi. 

Pierwsze zatrzymania miały miejsce jeszcze w czasie interwencji policjantów z zespołu monitorującego interwencji, którzy zapobiegli rozwojowi walk. Wśród 4 zatrzymanych wtedy pseudokibiców są mężczyźni w wieku od 16 do 27 lat.

Policjantom udało się ustalić tożsamość i zatrzymać kolejne 3 osoby, podejrzane o związek z bójką. Zatrzymanym grożą 3 lata pozbawienia wolności. Na 5 osób Prokurator Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim nałożył dozoru policji. Możliwe są kolejne zatrzymania.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (36)
do hehe10.11.2013 14:50

Pamiętaj !!! konfident, to nie człowiek.

hehe09.11.2013 21:25

nie gadaj takich bzdur, ci się wydaje, ze zabicie człowieka to taka prosta sprawa? To głupi jesteś.

perku do "........"09.11.2013 20:52

Nie panie POlicjancie, nie mam konfidenta w domu, dawno by już nie żył.

.....09.11.2013 20:23

perku zgaduje ze konfidenta masz w domu stad ta trauma?

perku07.11.2013 22:13

Pamiętajcie charakterne chłopaki życiowe motto: "żyj z zasadami, nie wspólpracuj z psami !!!". A dobrze wiecie, że tajniak to tępak i sam do niczego nie dojdzie, jak mu konfident nie pomoże.

normalny07.11.2013 15:47

Ci wielcy kibice GKS-u nie zaczepiają swoich ? Nie chce wytykać nikogo, ale nie raz spotkałem sie jak "wielcy" kibice tego klubu zaczepiali i prowokowali bójkę z normalnymi chłopakami z Jastrzębia.

etkinson07.11.2013 14:29

ludzie!!! mięso rzucili!!!!!!!!!

Pokaż wszystkie opinie (36)