Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
7 listopada 2013

Remontując mieszkanie spowodował wyciek gazu

Remontując mieszkanie spowodował wyciek gazu
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Na terenie jednego z bloków na osiedlu Barbary mieszkańcy pozbawieni zostali gazu. Wszystkiemu winien był lokator, który w trakcie wykonywania prac remontowych uszkodził instalacje gazową.

W środę około godziny 10:30, Straż Pożarna otrzymała informacje o wycieku gazu w jednym z bloków mieszczących się przy ulicy Jasnej. Na miejsce wysłane zostały 2 zastępy strażaków. Jak się okazało, uszkodzenie spowodował właściciel remontujący mieszkanie. 

W trakcie prac uszkodził on instalacje gazową. Kiedy zorientował się, że w mieszkaniu ulatnia się gaz otworzył okna, wyłączył urządzenia elektryczne i wyszedł na zewnątrz razem z mamą, która także tam przebywała. Wezwane na miejsce Pogotowie Gazowe odcięło dla bezpieczeństwa gaz w całym pionie. Koszty, jakie będzie musiał pokryć właściciel mieszkania oszacowano na 1000 złotych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Wyciek gazu wystraszył mieszkańców Wyciek gazu wystraszył mieszkańców

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Jastrzębianin08.11.2013 3:42

Gość; a jakim ty jesteś fachowcem? widać z twego wpisu,że masz jakiś związek z firmą remontową tyle,że wam dziękuję za 1: to upatrzone umiejętności fachowca czyli mówiąc,nauczył się niby zawodu obserwując jak ktoś to robi! 2; cena za wykonanie usługi! szukałem raz kogoś ,,fachowca" do wytapetowania jednego pokoju (tylko położenie tapety) to mi zaśpiewał 500,- chyba go p........kręciło! Nie dziwi mnie fakt upadłości tych firm niby fachowców.Ponadto w Jastrzębiu nie wszyscy legitymują się uposażeniem od 6000 w górę.

Gość07.11.2013 14:57

Wcześniej czy później skończy sie dużo gorzej. Samowole remontowe, wykonywane przez pseudo fachowców doprowadzą do nieszczęścia.

Stefan T.07.11.2013 10:23

Koszty oszacowano na 1000zł? hmm...według mnie powinien odpowiedzieć za zagrożenie zdrowia a nawet życia,tak sobie wyszedł na zewnątrz a ciekawe kto zadzwonił po pogotowie...