Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
6 grudnia 2013

Bilans nocy: Zerwany dach, złamane drzewa

Bilans nocy: Zerwany dach, złamane drzewaWiatr nie oszczędził nawet choinki stojącej przed Urzędem Miasta
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Silny wiatr, który ostatniej nocy występował na terenie całej Polski, również i w Jastrzębiu-Zdroju wyrządził szkody. Nikt nie został ranny, ale spadające drzewa i zwalone słupy zagrażały bezpieczeństwu mieszkańców.

Minionej nocy strażacy mieli pełne ręce roboty. Wzywany byli m.in. na ulicę Świerklańską, gdzie silny wiatr zerwał część dachu z budynku gospodarczego. Nikogo nie było w środku. Strażacy interweniowali również na ulicach Połomskiej, Cichej, Północnej, Bednorza, Powstańców Śląskich, Bożej Górze Prawej i ulicy Myśliwskiej, gdzie zostały zerwane słupy telekomunikacyjne. Służby porządkowe interweniowały też na przystanku przed Urzędem Miasta, gdzie wiata przystanku uległa zniszczeniu.

Na ulicy Reja, 54-letni jastrzębian zmuszony był gwałtownie hamować, ponieważ przed jego samochodem przewróciło się drzewo. Chcąc je ominąć, wpadł w poślizg i zjechał do rowu. Mężczyzna nie został ranny.

Silny wiatr ma się utrzymywać jeszcze do soboty rana.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Dzisiaj możliwe burze! Uwaga! Dzisiaj możliwe burze!

Orkan Grzegorz szalał w Jastrzębiu Orkan Grzegorz szalał w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Gość07.12.2013 12:09

chuck norris otworzył lodówkę i dlatego tak wieje chłodem

Janek07.12.2013 10:00

Może Chris Ciszewski przyjechał by zbadać co się stało czy ta choinka wcześniej stała czy została przewrócona dzień przed ksawerym ???

LTD06.12.2013 23:51

No tak, ta choinka faktycznie mogła się przewrócić nie przez kolege Ksawerego, ale przez koleżankę Barbarę ;-) pozdrawiam wszystkich górników!!! i Szigara Bonko który dzisiaj gra w Jastrzębiu!!!

zdzisłaf06.12.2013 21:23

Choinka się naprała i leży, Jak to po Barbórce.

Gość06.12.2013 21:10

słyszałem, że Macierewicz stwierdził, że huragan to wina tuska, bo chciał przykryć afery w rządzie.

kibol 06.12.2013 17:57

Ksawery ! oddawaj garaż !!!

Wiater mie porwoł !06.12.2013 17:17

pioruny walo, wiatry targajo, drzewa wyrywajo ! bac sie z hałupy wyleź nie idzie ! tu w pysk z gornka łod sonsiada dostaniesz ani mu pedzieć nic nie moga bo przeca wiatr mi ****** !

Pokaż wszystkie opinie (11)