Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
Queens Chicken
22 stycznia 2014

Marihuana, haszysz i amfetamina w więzieniu

Marihuana, haszysz i amfetamina w więzieniu
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Po raz drugi w ostatnim czasie ktoś próbował przemycić narkotyki do Zakładu Karnego w Szerokiej. Tym razem zostały one dostarczone w liście.

Narkotyki znalazł funkcjonariusz, który skontrolował przesyłkę przed dostarczeniem jej do osadzonego. Znajdowały się tam kartka z życzeniami oraz trzy woreczki z narkotykiem. 35-letni więzień otrzymał w liście marihuanę, haszysz i amfetaminę.

Mimo, że list posiadał adres nadawcy, to ten nie został zatrzymany. Jak informuje Magdalena Szust, rzecznik jastrzębskiej policji, może się okazać, że nadawca listu nie umieścił w nim narkotyków i nie ma z nimi nic wspólnego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość25.01.2014 6:16

Klawisze tak dorabiają jak w raciborzu

yzxc23.01.2014 9:21

Mam nadzieję, ze go uniewinnią, Korę za to samo uniewinnili.

SJZ6522.01.2014 18:04

"France" z poczty podrzuciły, biedny osadzony ma problemy.

DO a <-22.01.2014 10:44

A, weź ogarnij, to że lipnie sie uczyłeś i ni ***** nie chciało sie chodzić do szkoły to takie zarobki masz plazjebie :), pozatym niewiadomo kto nadesłał te narkotyki, więc ogarnij ***** i idź się uczyć a nie siedzisz przed kompem i krytykujesz

a22.01.2014 10:37

Ciepło, żarcie dobre, opieka na każdym kroku, paniusia czasem wpadnie na "odwiedziny", i czego brakuje? no dobrego skręta, a my na to robimy i zastanawiamy się jak dotrwać od wypłaty do wypłaty.