Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
22 stycznia 2014

Marihuana, haszysz i amfetamina w więzieniu

Marihuana, haszysz i amfetamina w więzieniu
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Po raz drugi w ostatnim czasie ktoś próbował przemycić narkotyki do Zakładu Karnego w Szerokiej. Tym razem zostały one dostarczone w liście.

Narkotyki znalazł funkcjonariusz, który skontrolował przesyłkę przed dostarczeniem jej do osadzonego. Znajdowały się tam kartka z życzeniami oraz trzy woreczki z narkotykiem. 35-letni więzień otrzymał w liście marihuanę, haszysz i amfetaminę.

Mimo, że list posiadał adres nadawcy, to ten nie został zatrzymany. Jak informuje Magdalena Szust, rzecznik jastrzębskiej policji, może się okazać, że nadawca listu nie umieścił w nim narkotyków i nie ma z nimi nic wspólnego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość25.01.2014 6:16

Klawisze tak dorabiają jak w raciborzu

yzxc23.01.2014 9:21

Mam nadzieję, ze go uniewinnią, Korę za to samo uniewinnili.

SJZ6522.01.2014 18:04

"France" z poczty podrzuciły, biedny osadzony ma problemy.

DO a <-22.01.2014 10:44

A, weź ogarnij, to że lipnie sie uczyłeś i ni ***** nie chciało sie chodzić do szkoły to takie zarobki masz plazjebie :), pozatym niewiadomo kto nadesłał te narkotyki, więc ogarnij ***** i idź się uczyć a nie siedzisz przed kompem i krytykujesz

a22.01.2014 10:37

Ciepło, żarcie dobre, opieka na każdym kroku, paniusia czasem wpadnie na "odwiedziny", i czego brakuje? no dobrego skręta, a my na to robimy i zastanawiamy się jak dotrwać od wypłaty do wypłaty.