Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
24 stycznia 2014

"Matka zabiła ojczyma". Żart 32-latka

"Matka zabiła ojczyma". Żart 32-latka
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

22 stycznia dyżurny policji odebrał informację o morderstwie, które miała się dopuścić kobieta. Na policję zadzwonił jej syn. Okazało się, że to żart a dzwoniący był kompletnie pijany.

W środę wieczorem, 32-letni jastrzębianin zadzwonił na policję twierdząc, że jego matka właśnie zabiła nożem ojczyma. Policjanci, którzy pojawili się na miejscu, zastali jednak imprezujące przy alkoholu osoby. Okazało się, że zdarzenie zgłoszone przez telefon wcale nie miało miejsca, a 32-letni mężczyzna, który zadzwonił na policję miał w organizmie 2,5 promila.

Mężczyzna stanie teraz przed sądem. Za bezpodstawne wezwanie służb, policji i pogotowania, grozi mu wysoka grzywna, kara ograniczenia wolności lub areszt.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Policja: Napadł na lombard, wpadł w autobusie Policja: Napadł na lombard, wpadł w autobusie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
mk26.01.2014 23:03

tyle kosztuje wycieczka patrolu do mieszkania - 2-3 tys.? A ile po hamburgery do McDonalda w czasie służby i kto to powinien pokrywać?

Mieszkaniec. 26.01.2014 11:51

I kara powinna być adekwatna do czynu. Sprawca powinien pokryć z naddatkiem koszty działania policyjnego patrolu. Lekko licząc 2-3 tysiące złotych. To bardzo uczy i prostuje poplątane myśli.

zzzzzz24.01.2014 16:26

a może miała zamiar.Telefon niby żart zapobiegł tragedii.

cukiero24.01.2014 11:58

Całe szczęście, ze to była normalna libacja alkoholowa, a nie jakieś ćpanie.