Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
27 stycznia 2014

Straż pożarna na Jastorze. Zalało pomieszczenie

Straż pożarna na Jastorze. Zalało pomieszczenie
fot. jastrzebieonline.pl

W niedzielę 26 stycznia jedno z pomieszczeń na jastrzębskim lodowisku zostało zalane. Interweniować musiał straż pożarna. Strat nie było.

Jak informuje Mirosław Juraszczyk ze jastrzębskiej straży pożarnej, przyczyną zalania pomieszczenia magazynowego na lodowisku Jastor było rozszczelnienie instalacji centralnego ogrzewania. Prawdopodobnie unosząca się para wodna uruchomiła czujkę pożarową. Na miejsce wezwane zostało również pogotowie Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, które zajęło się naprawą awarii. Większych strat nie było.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ewakuowano 300 uczniów Ewakuowano 300 uczniów

Spłonął samochód na Śląskiej. Podpalenie? Spłonął samochód na Śląskiej. Podpalenie?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!