Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
7 marca 2014

Przedsiębiorcy mogą wnioskować o staże z PUP

Przedsiębiorcy mogą wnioskować o staże z PUP
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Od 7 marca do 21 marca, przedsiębiorcy mogą składać wnioski o zorganizowanie stażu finansowanego ze środków Europejskiej Funduszu Społecznego.

Składanie wniosków o organizacje stażu będzie możliwe do 21 marca. Urząd preferuje takich organizatorów, którzy zadeklarują zatrudnienie stażysty po okresie stażowym.

Udział w stażach będą mogły brać osoby do 25 roku życia, niepełnosprawne, powyżej 50 roku życia oraz te, które uprzednio utraciły zatrudnienie w instytucjach sektora oświaty.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Stawiają na pracę w górnictwie. Najlepsi dostaną etaty Stawiają na pracę w górnictwie. Najlepsi dostaną etaty

Jastrzębski Urząd Pracy wyróżniony Jastrzębski Urząd Pracy wyróżniony

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość10.03.2014 1:14

to jest właśnie marnotrawienie pieniędzy. Zamiast dawać przedsiębiorcom na zatrudnianie TYMCZASOWYCH pracowników (tymczasowych po po zakończeniu umowy ich się pozbywają i biorą kolejnych wraz z dofinansowaniem kolejnym) trzeba dać bezpośrednio bezrobotnym. Kupią sobie bilety autobusowe, albo ciuchy albo jakiś program komputerowy i się nauczą go obsługiwać i może znajdą w ten sposób pracę.

gwiazdka09.03.2014 9:12

darmowy pracownik wlasciwie niewolnik a i tak po stazu kop

Gość08.03.2014 19:21

deklaracja zatrudnienia... taaa jasssne

Gość08.03.2014 16:26

Mamy tu przedsiębiorców w Jastrzębiu poza JSW i sklepami?