Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
20 marca 2014

Policja znalazła w aucie 12 kg nielegalnego tytoniu

Policja znalazła w aucie 12 kg nielegalnego tytoniu
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

33-letni jastrzębianin został zatrzymany w miniony wtorek, w związku z posiadaniem 12 kilogramów nielegalnej krajanki tytoniowej. Straty Skarbu Państwa śledczy oszacowali na 11 tysięcy złotych.

18 marca policjanci z Jastrzębia zajmujący się walką przestępczością gospodarczą zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Audi. W trakcie kontroli pojazdu znaleziono 32 worki krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy. Łącznie 12 kilogramów.

33-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju został doprowadzony do komendy i przesłuchanie, gdzie przyznał, że handlował towarem "na lewo". Teraz grożą mu 3 lata więzienia oraz kary finansowe.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
hejka24.03.2014 23:00

za 11 000 to byle minister kupuje sobie szampana na wieczór, żeby się zrelaksować...

sprzeciw21.03.2014 12:48

HAHAHAHAHAHAHAH 11 tysięcy? Przecież tyle Premierowi TuskOwi 'wypada' z kieszeni codziennie na drobne wydatki. NIE KRADNIJ, WŁADZA NIE LUBI KONKURENCJI !!

Artór21.03.2014 9:20

Biedny skarb państwa :(