Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
20 marca 2014

Policja znalazła w aucie 12 kg nielegalnego tytoniu

Policja znalazła w aucie 12 kg nielegalnego tytoniu
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

33-letni jastrzębianin został zatrzymany w miniony wtorek, w związku z posiadaniem 12 kilogramów nielegalnej krajanki tytoniowej. Straty Skarbu Państwa śledczy oszacowali na 11 tysięcy złotych.

18 marca policjanci z Jastrzębia zajmujący się walką przestępczością gospodarczą zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Audi. W trakcie kontroli pojazdu znaleziono 32 worki krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy. Łącznie 12 kilogramów.

33-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju został doprowadzony do komendy i przesłuchanie, gdzie przyznał, że handlował towarem "na lewo". Teraz grożą mu 3 lata więzienia oraz kary finansowe.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
hejka24.03.2014 23:00

za 11 000 to byle minister kupuje sobie szampana na wieczór, żeby się zrelaksować...

sprzeciw21.03.2014 12:48

HAHAHAHAHAHAHAH 11 tysięcy? Przecież tyle Premierowi TuskOwi 'wypada' z kieszeni codziennie na drobne wydatki. NIE KRADNIJ, WŁADZA NIE LUBI KONKURENCJI !!

Artór21.03.2014 9:20

Biedny skarb państwa :(