Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
27 marca 2014

Złapany na gorącym uczynku. Porcjował marihuanę

Złapany na gorącym uczynku. Porcjował marihuanę
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

23-letni jastrzębianin został zatrzymany w związku z posiadaniem narkotyków. Mężczyzna złapany został podczas porcjowania marihuany w piwnicy.

Policjanci dotarli do informacji o możliwym przetrzymywaniu narkotyków w jednej z piwnicy na Osiedlu Gwarków. Informacja okazała się być precyzyjna, bo funkcjonariusze złapali mężczyznę podczas gdy dzielił narkotyki. W trakcie przeszukania znaleziono kilkadziesiąt porcji marihuany, które schowane były w plastikowym pojemniku.

- 23-latkowi zostanie przedstawiony zarzut posiadania substancji zabronionych. Sprawa jest jednak rozwojowa i policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
Przytoczna03.05.2014 1:42

Chyba ciekawe komu nie dał w kredo

196213.04.2014 12:01

Oby z fartem ! :) ciekawe od jakiego małolata cynk dostali :)

.,29.03.2014 9:06

Zgadzam się z wszystkim poza tym, ze rodzina ma pomóc komuś uzależnionemu, nie pomoze, jeśli uzalesniony od czegokolwiek sam nie chce zerwać z nałogiem to nic rodzina tu nie zmieni.

Bolek29.03.2014 0:08

do a
Faktycznie, ma Pan po części racje przez to, że nasz system nie jest przygotowany na takie zmiany tylko nie zapominajmy o jednym - czy jest legalne czy nie, tak czy siak każdy kto chce kupić zioło to i tak je kupi.
Dążę tutaj cały czas do tego, że czy ktoś chce zapalić, czy ktoś chce się zaćpać amfetaminą to i tak to zrobi. Na ulicy jest teraz zanieczyszczony towar, dilerka miesza czyste zioło z chemią, aby mocniej kopało i było tego więcej - po prostu syf, który niszczy głowę i płuca.
Legalizacja ma to do siebie, że można zbadać skalę narkomanii w Polsce.
No i kolejny, najważniejszy dla mnie argument... DILER O WIEK DZIECIAKA NIE SPYTA, SPRZEDAWCA W COFFESHOPIE JUŻ TAK. Oczywiście byłyby marginalne przypadki, gdzie dzieciak poniżej 18-ki kupi, ale to są marginalne przypadki.
Powinniśmy edukować dzieci, ludzi zamiast ich karać i za głupie 1 gram zielska skazywać na więzienie z szansą na resocjalizację. NISZCZYMY tym ludziom życie.
Można zakazać leczenia narkomani z publicznych pieniędzy i problem utrzymania ludzi leczących się z tego zniknie. To rodzina powinna o nich zadbać, aby pomóc nam wyjść z zakrętu i nie zapominajmy o naszej WOLNEJ WOLI.
Na początku wspomniałem o procesie ewolucji no i właśnie... podczas tego procesu dostaliśmy takie coś czego nie posiada nikt inny. WOLĘ, zaznaczam WOLNĄ WOLĘ.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że chociaż komuś dałem do myślenia.

typ28.03.2014 22:41

dobrze że policj juz sie nie chwali że złpali kogoś z 0,2 g

jo28.03.2014 15:28

niech wyłapią to dziadostwo po kolei

trzeźwy28.03.2014 13:47

do a
Czyli delegalizujemy alkohol i tytoń. Zgoda ?

Pokaż wszystkie opinie (17)