Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
27 marca 2014

Złapany na gorącym uczynku. Porcjował marihuanę

Złapany na gorącym uczynku. Porcjował marihuanę
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

23-letni jastrzębianin został zatrzymany w związku z posiadaniem narkotyków. Mężczyzna złapany został podczas porcjowania marihuany w piwnicy.

Policjanci dotarli do informacji o możliwym przetrzymywaniu narkotyków w jednej z piwnicy na Osiedlu Gwarków. Informacja okazała się być precyzyjna, bo funkcjonariusze złapali mężczyznę podczas gdy dzielił narkotyki. W trakcie przeszukania znaleziono kilkadziesiąt porcji marihuany, które schowane były w plastikowym pojemniku.

- 23-latkowi zostanie przedstawiony zarzut posiadania substancji zabronionych. Sprawa jest jednak rozwojowa i policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
Przytoczna03.05.2014 1:42

Chyba ciekawe komu nie dał w kredo

196213.04.2014 12:01

Oby z fartem ! :) ciekawe od jakiego małolata cynk dostali :)

.,29.03.2014 9:06

Zgadzam się z wszystkim poza tym, ze rodzina ma pomóc komuś uzależnionemu, nie pomoze, jeśli uzalesniony od czegokolwiek sam nie chce zerwać z nałogiem to nic rodzina tu nie zmieni.

Bolek29.03.2014 0:08

do a
Faktycznie, ma Pan po części racje przez to, że nasz system nie jest przygotowany na takie zmiany tylko nie zapominajmy o jednym - czy jest legalne czy nie, tak czy siak każdy kto chce kupić zioło to i tak je kupi.
Dążę tutaj cały czas do tego, że czy ktoś chce zapalić, czy ktoś chce się zaćpać amfetaminą to i tak to zrobi. Na ulicy jest teraz zanieczyszczony towar, dilerka miesza czyste zioło z chemią, aby mocniej kopało i było tego więcej - po prostu syf, który niszczy głowę i płuca.
Legalizacja ma to do siebie, że można zbadać skalę narkomanii w Polsce.
No i kolejny, najważniejszy dla mnie argument... DILER O WIEK DZIECIAKA NIE SPYTA, SPRZEDAWCA W COFFESHOPIE JUŻ TAK. Oczywiście byłyby marginalne przypadki, gdzie dzieciak poniżej 18-ki kupi, ale to są marginalne przypadki.
Powinniśmy edukować dzieci, ludzi zamiast ich karać i za głupie 1 gram zielska skazywać na więzienie z szansą na resocjalizację. NISZCZYMY tym ludziom życie.
Można zakazać leczenia narkomani z publicznych pieniędzy i problem utrzymania ludzi leczących się z tego zniknie. To rodzina powinna o nich zadbać, aby pomóc nam wyjść z zakrętu i nie zapominajmy o naszej WOLNEJ WOLI.
Na początku wspomniałem o procesie ewolucji no i właśnie... podczas tego procesu dostaliśmy takie coś czego nie posiada nikt inny. WOLĘ, zaznaczam WOLNĄ WOLĘ.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że chociaż komuś dałem do myślenia.

typ28.03.2014 22:41

dobrze że policj juz sie nie chwali że złpali kogoś z 0,2 g

jo28.03.2014 15:28

niech wyłapią to dziadostwo po kolei

trzeźwy28.03.2014 13:47

do a
Czyli delegalizujemy alkohol i tytoń. Zgoda ?

Pokaż wszystkie opinie (17)