Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
10 kwietnia 2014

Dzieci z SP nr 3 uczyły się jak zdrowo jeść

  • Dzieci z SP nr 3 uczyły się jak zdrowo jeść
  • Dzieci z SP nr 3 uczyły się jak zdrowo jeść
  • Dzieci z SP nr 3 uczyły się jak zdrowo jeść
  • Dzieci z SP nr 3 uczyły się jak zdrowo jeść
Więcej zdjęć:
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

8 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 3 odbyły się pierwsze zajęcia "Małej Akademii Zdrowego Smaku". Zajęcia z uczniami prowadził jastrzębski kucharz, Michał Bałazy.

Spotkania "Małej Akademii Zdrowego Smaku" prowadzone są w szkołach podstawowych. Dzieci uczą się co jeść i jak przygotowywać zdrowe jedzenie. Na spotkaniu w Szkole Podstawowej nr 3, uczniowie przygotowywali sałatkę owocową i musli. Dzieci dowiedziały się jak i z czego robi się chleb.

Michał Bałazy, prowadził zajęcia i opowiadał dzieciom o zaletach zdrowego jedzenia, witaminach oraz niemarnowaniu jedzenia.

Spotkania organizuje Fundacja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej z Jastrzębia-Zdroju oraz Agencja Reklamowa Infomag. Pomaga im również właściciel piekarni "Kozielski". Jak mówił prezes fundacji, Edward Herban, inicjatywa ma na celu zachęcenie dzieci, ale również ich rodziców, do zwracania uwagi na to co jemy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zgarnij książkę za darmo! Zgarnij książkę za darmo!

Jastrzębianin wybiera się na wyścig do Dubaju Jastrzębianin wybiera się na wyścig do Dubaju

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
aa11.04.2014 17:50

Bo to będzie w wszystkich podstawówkach

cran11.04.2014 7:02

Ciekawa informacja ale dzieci z SP 1 mieli taką lekcję jakieś dwa tygodnie temu...!!!I jakoś nic nie pisali o tak WAŻNYM WYDARZENIU...