Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
10 kwietnia 2014

Chcieli skoczyć z bloku. Powstrzymała ich policja

Chcieli skoczyć z bloku. Powstrzymała ich policja
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Policjanci jastrzębskiego zespołu patrolowo-interwencyjnego uratowali w środę dwie osoby, które chciały popełnić samobójstwo. 19-latka i 23-latek stali na dachu jednego z budynków przy ul. Zielonej.

Jak informuje policja, desperaci znajdowali się najprawdopodobniej pod działaniem substancji psychoaktywnych.

19-latka oraz 23-letni mężczyzna, weszli na dach jednego z budynków przy ul. Zielonej i zaczęli krzyczeli, że mają dość życia i chcą ze sobą skończyć. Po trwającej chwilę rozmowie, funkcjonariusze zdołali wejść na dach i podejść do desperatów na tyle blisko, by skutecznie ich obezwładnić.

Na miejsce przyjechał zastęp straży pożarnej, który pomógł policjantom sprowadzić niedoszłych samobójców na dół. Podczas rozmowy z mundurowymi, oboje przyznali, że wcześniej zażyli środki odurzające. Kobieta i mężczyzna trafili pod opiekę lekarzy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Policyjny pościg za samochodem Policyjny pościg za samochodem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (25)
Gość14.04.2014 21:48

Szacunek za co?

tuso12.04.2014 13:36

nasuwa mi sie pytanie, tylko po co????....
po co ich powstrzymywali????

hejka11.04.2014 20:38

mi się wydaje, ze nikt nie beszta, tylko zwraca uwagę, ze w policji pracują świry, a nie powinni.

gość11.04.2014 19:35

Ludzie ogarnijcie się. Besztacie policje przy takiej okazji? Typowe dresy z was wychodzą.

Gość11.04.2014 16:32

Oczywiście, że trzeba mieć szacunek dla policji, bo bez nich byłoby krucho. Słuchając jednak doniesień z naszego kraju na temat zachowań niektórych policjantów, jak również biorąc pod uwagę doświadczenia własne oraz doniesienia z sądów i prokuratur stwierdzam, że duża część naszych polskich policjantów zachowuje się tak, jakby przesiedzieli z 10 lat w więzieniu i zapomnieli co to kultura i szacunek dla człowieka. Wracając do tematu policjanta-nożownika, to o ile dobrze pamiętam, policjant ten był czynnym mundurowym. Jeśli czynni mundurowi, nie wiem z jakich powodów, dostają świra, bluzgają na ludzi, mordują rodziny, to chyba coś jest nie tak z tą organizacją.... Przyczyn może być wiele. Przepracowanie, brak odpowiedniej kontroli?

Gość11.04.2014 8:14

Ile wyjarali?

,10.04.2014 23:00

Sławik nie jest posłem, koleś, jest tylko radnym. Posłem jest Gadowski, ustawił siebie i całą rodzinę i dobrze się miewa.

Pokaż wszystkie opinie (25)