Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
16 kwietnia 2014

Radny Janusz Tarasiewicz dołączy do JAS

Radny Janusz Tarasiewicz dołączy do JAS
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Radny niezrzeszony Janusz Tarasiewicz dołączy do Jastrzębskiej Alternatywy Samorządowej (JAS). Na razie radny jednak nie podjął ostatecznej decyzji czy będzie startować w wyborach samorządowych.

Dziś, czyli 16 kwietnia, Janusz Tarasiewicz oficjalnie stanie się członkiem Jastrzębskiej Alternatywy Samorządowej. O dołączeniu do JAS, przekonała radnego ponadpartyjność porozumienia. Radny niezrzeszony, a wcześniej członek klubu radnych PiS, jeszcze nie podjął decyzji o starcie w wyborach na radnego. Ale jak powiedział, mocno się na tym zastanawia.

- Dołączyłem do JAS, ponieważ to grupa młodych energicznych osób, które wierzą, że miasto może się zmienić na lepsze. Popieram ich działania, dołożę wszelkich starań, aby porozumienie stało się znaczącą siłą w jastrzębskim samorządzie - mówi radny Janusz Tarasiewicz.

Wcześniej pojawiały się nieoficjalne informacje, że Janusz Tarasiewicz może dołączyć do Niezależnego Porozumienia Wyborców (NPW), które związane jest Niezależną Inicjatywą Mieszkańców (NIM). Radny wcześniej z nimi współpracował, ale ostatecznie zdecydował się dołączyć do JAS.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (61)
banan24.04.2014 8:39

Masz rację gościu, pisząc: w sprawie Tarasiewicza: " Krzyczy widac go tu i tam bo cos robi!". Oprócz krzyku i latania najważniejsze sa efekty, których u tego chłopiny brak!!!

gościu23.04.2014 8:46

Smieszni jestescie. Tarasiewicz to jeden z niewielu radnych który cokolwiek robi. Krzyczy widac go tu i tam bo cos robi! Inni siedzą cicho i ludzie mysla ze oni dobrze pracuja a tak na prawde nic nie robia...

gośc 223.04.2014 8:42

Tarasiewicz może dołączyć gdzie tylko zechce. Po co piszecie, nagłasniacie i wbijacie go w dumę. On uwielbuia byc w obiekcie zainteresowania. Dajcie spkój, szkoda czasu na takiego dziwnego typka! Dużo krycyz i nic więcej.

Robert23.04.2014 7:47

do porównanie. Tych dwóch panów nie można w ogóle porównywać pod żadnym względem!!! Tarasiewicza można porównać np. do sekretatarz miasta - G. Dulemby! Dulemba siedzi cicho, udaje, że pracuje i mysli co i jak zrobić z pozytkiem dla siebie. Natomiast Tarasiewicz na wszystkich płaszczyznach widzi machloje, głośno i na próźno krzyczy - BRAK JAKICHKOLWIEK EFEKTÓW. Zapewniam cię, że twórczość pisarską Tarasiewicz zawdzięcza jedyniie swoim doradcom!!! Dlatego zawsze był taki pewny i głośny!

Gość122.04.2014 20:17

Mieszkańcy Bzia na pewno nie zagłosują na Janusza T. Jego samouwielbienie pomieszało myśli i dllatego pisze jako kobitka!

Gość21.04.2014 21:24

Tarasiewicz i przestań pisać sobie pozytywne komentarze. Przestań się dowartościowywać. Wg mnie jesteś chwalipiętą, która głosno krzyczy, bez jakichkolwiek efektów. Nadpobudliwość emocjonalna.jest bardzo niebezpieczna. Proszę nie lekceważyć moich słów!

jama gama 21.04.2014 15:42

układ tarasiewicz klimczak domaszk domagała i ten nieudacznik związkowiec nie sa wiarygoni dzieciak w piaskownicy wstyd do roboty kolesie

Pokaż wszystkie opinie (61)