Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
22 kwietnia 2014

Przez wiatr strażacy mieli pełne ręce roboty

W minioną sobotę, silny wiatr powalił drzewa w kilku miejscach naszego miasta. Strażacy cały dzień usuwali konary i przywracali porządek na ulicach.

19 kwietnia po południu w regionie występował silny wiatr. Strażacy wzywani byli do usuwania przewróconych drzew i złamanych gałęzi m.in. na ulicę Rolniczą, Górniczą czy Węglową. Na ulicy Żytniej drzewo spadło na przewody energetyczne. Zabezpieczeniem miejsca zajęło się pogotowie energetyczne.

W jednym z bloków wiatr naruszył elementy metalowe. Zwisające blachy stanowiły zagrożenie. Tam również interweniowali strażacy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Powódź na Kaszubskiej. Dwa mieszkania zalane Powódź na Kaszubskiej. Dwa mieszkania zalane

Pożar mieszkania. 6 osób w szpitalu. Ewakuowano lokatarów Pożar mieszkania. 6 osób w szpitalu. Ewakuowano lokatarów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!