Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
23 kwietnia 2014

Dziś egzamin gimnazjalny: historia i WOS

Dziś egzamin gimnazjalny: historia i WOS
fot. Robert Cebula / UM Jastrzębie

23 kwietnia w całej Polsce do egzaminu podchodzą uczniowie ostatnich klas gimnazjalnych. W Jastrzębiu-Zdroju pisze go 914 uczniów.

Egzamin rozpoczął się o godzinie 9:00. Najpierw uczniowie gimnazjum zmierzą się z testem z historii i wiedzy o społeczeństwie, na którego rozwiązanie mają godzinę. Po 60-minutowej przerwie przystąpią do egzaminu z języka polskiego.

W czwartek i piątek, gimnazjaliści pisać będą egzamin z matematyki i języka obcego. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uratowały kobiecie życie. Teraz są zaproszone na uniwersytet Uratowały kobiecie życie. Teraz są zaproszone na uniwersytet

Gimnazjalistka zachowała zimą krew. Pomogła chorej dziewczynie Gimnazjalistka zachowała zimą krew. Pomogła chorej dziewczynie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!