Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
23 maja 2014

Będzie można za darmo przebadać piersi

Będzie można za darmo przebadać piersi
fot. Lux Med

5 czerwca do Jastrzębia-Zdroju przyjedzie mammobus. Kobiety w wieku 50-69 lat mogą skorzystać z badania bezpłatnie.

W ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi do naszego miasta przyjedzie autobus z mammografem, który stanie przed Galerią Jastrzębie.

- Ponieważ jest to najczęściej występujący nowotwór złośliwy wśród kobiet dojrzałych, można powiedzieć, że mammografia to najistotniejsze badanie, któremu świadoma kobieta powinna się regularnie poddawać - informuje organizator akcji.

Kobiety między 50. a 69. rokiem życia będą mogły bezpłatnie wykonać badanie. W celu uniknięcia kolejek można się zarejestrować pod numerem telefonu 58 666 2 444.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobiece piersi, co może je uratować? Kobiece piersi, co może je uratować?

Mammobus ponownie pojawi się w Jastrzębiu-Zdroju Mammobus ponownie pojawi się w Jastrzębiu-Zdroju

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
ofiara mammobusu 25.05.2014 22:41

Kobiety nie badajcie się w mammobusach !!!! Nie wiadomo co to w ogóle za firmy. Zrobią badanie i pojadą w siną dal a wyniku nie wydadzą Jeśli wyjdzie jakaś zmiana to wielki problem, bo czas jest tu bardzo ważny !!! Bezpłatną mammografię można wykonać u nas w mieście w Medicusie.