Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
10 czerwca 2014

Tak będzie wyglądać boisko na Zofiówce

Tak będzie wyglądać boisko na Zofiówce

Osiedle Zofiówka doczeka się w końcu swojego boiska. Wizualizacja już jest. Właśnie rozpoczął się przetarg na budowę obiektu wielofunkcyjnego.

Na boisku będzie można pograć w piłkę nożną, ręczną, koszykówkę, a także siatkówkę i tenis. Obiekt zostanie wyposażony w kompletne zestawy sportowe do gier oraz w stanowiska sędziowskie. Boisko będzie oświetlane i ogrodzone, powstaną dojścia, dojazdy i schody terenowe do obiektu. Znajdzie się też miejsce na stróżówkę oraz WC.

- Systematycznie tworzymy bazę sportową naszego miasta, a nasz program budowy boisk jest konsekwentnie realizowany. W tej chwili mamy kilkanaście boisk na najwyższym poziomie, kolejne są w budowie i w fazie projektów. Wielofunkcyjny obiekt na os. Zofiówka z pewnością będzie cieszył się dużym zainteresowaniem amatorów sportu i będzie dobrze wykorzystany - mówi prezydent miasta Marian Janecki.

Mieszkańcy osiedla Zofiówka od wielu lat zgłaszali potrzebę wybudowania obiektu. Coroczne postulaty zostały zrealizowane teraz, bo właśnie rozpoczęła się procedura przetargowa na wybudowanie obiektu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Boisko przy ul. Kościelnej będzie rozbudowane Boisko przy ul. Kościelnej będzie rozbudowane

Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (40)
Do z11.06.2014 21:17

Projekt powstawał kilka lat a ty myślisz że jak już powstał to teraz szybko powstanie boisko,jakiś ty naiwny...

Gość11.06.2014 14:11

ważne że będzie! już inna sprawa że jeśli chodzi o funkcjonalność tego boiska to albo rybki albo akwarium. ale sobie pogram w noge mimo że mam dwadzieścia kilka lat, a od łebka czekałem na te boisko !! i na wyborach mam nadzieje, że wszyscy będą pamiętać, że mimo wieloletnich obietnic to obecny poseł z ziemi jastrzębskiej tego boiska NIE załatwił!

Magda11.06.2014 11:07

Do Mariusza: skoro tak jest, to może tam powstanie to boisko, jeśli w ogóle dojdzie do realizacji planów. Będzie to z korzyścią dla wszystkich, bo obecnie wygląd tego miejsca pozostawia wiele do życzenia, nie wspominając już o tym, że mieszkańcy zrobili sobie z tego miejsca wychodek dla psów...

mariusz11.06.2014 10:22

@do Magda: Ten teren między osiedlem a DGP nie jest wcale taki mały, bo ok. 30x70 m według Google Earth. Na Orlikach chyba jest boisko do piłki nożnej o wymiarze 26x56 m więc się wszystko mieści.

menel11.06.2014 8:55

a budka z piwem będzie obok ?
czy będzie trzeba biegac do absoluta ?

senior11.06.2014 7:24

dziekujemy panu machałowi i panie marchewce

Pawel10.06.2014 23:55

Osiedlowy fejm, dobrze prawisz !

Pokaż wszystkie opinie (40)