Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
25 czerwca 2014

Spore opóźnienia przy budowie boiska w Bziu

Spore opóźnienia przy budowie boiska w Bziu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Mieszkańcy Bzia i piłkarze Zrywu Bzie nadal czekają na swoje boisko. Przebudowę obiektu zapowiedziano w maju 2013 roku, ale prace projektowe wciąż trwają.

To już prawie 3 miesiące opóźnienia przy pracach związanych z budową boiska przy ulicy Spółdzielczej. Prace projektowe miały się zakończyć do końca marca 2014, jednak jak informuje Urząd Miasta jest spore opóźnienie. Nadal trwa procedura projektowa. Dokumentacja projektu wymaga zmiany i uzupełnienia przez projektanta. 

- Doszło do znacznych opóźnień, z których Projektant zostanie rozliczony po zakończeniu zadanie projektowego tj. otrzymaniu prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę - odpowiada prezydent miasta, Marian Janecki.

Na razie nie wiadomo kiedy boisko będzie gotowe.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS Jastrzębie przegrywa z Katowicami na Harcerskiej GKS Jastrzębie przegrywa z Katowicami na Harcerskiej

Boisko przy ul. Kościelnej będzie rozbudowane Boisko przy ul. Kościelnej będzie rozbudowane

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
ech...28.06.2014 21:22

ach, jajecki, jajecki, ależ ty daremny chop.

...27.06.2014 22:50

Zryw Bzi...a na przeciwko odkludzołech Ewe :-)

Bzianecki26.06.2014 23:07

Żadnego przecinania wstęg przed wyborami nie będzie. Zdążą co najwyżej rozpisać przetarg na budowę. Są bardziej nieudolni niż sami myśleli i się przeliczyli. Nawet kiełbasy wyborczej nie potrafili upichcić. Myśleli, że się wyrobią do wyborów, a tu klops. Tak to jest jak się przyjmuje do pracy niekompetentnych tłuków po znajomości zamiast fachowców. Cieszyłbym się gdyby jeszcze Zryw Bzie nie dostał licencji ze względu na stan boiska, bo taka możliwość istnieje. Wtedy Bzioki by przejrzały na oczy.

Gość26.06.2014 18:07

Bzie stolicą Jastrzębia :)

młody m.26.06.2014 9:48

szlag mnie jasny trafia w Jastrzębiu jest tyle braków i nie doskonałości, a prezydencina sobie boisko buduje na obrzeżach zresztą każdy jest panem swojego podwórka!!! nie dla Bzia w Jastrzębiu !!!!

doJanka26.06.2014 7:04

Masz rację, boisko otworzy Janecki , natomiast kompleks przy LO 1 otworzy Baradziej- oczywiście przed samymi wyborami. Mam nadzieję, że tąpnięcia na Platformie nie zaszkodzą tej Jastrzębskiej i da radę wygrać wybory.

HerrFick25.06.2014 23:08

Miało być o "kamieni kupie", ale będzie o niczym, bo mnie poprzednik ubiegł....

Czasem w tym mieście tak bardzo nic się nie dzieje, że odnoszę wrażenie, że to jednak platforma rządzi w Jastrzębiu.

Pokaż wszystkie opinie (11)