Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
26 czerwca 2014

Powiało. Dwa drzewa spadły na jezdnię

Powiało. Dwa drzewa spadły na jezdnięZdjęcie archiwalne
fot. UM Jastrzębie

26 czerwca w godzinach rannych z powodu silnego wiatru, na terenie naszego miasta doszło do dwóch zdarzeń. Dwa drzewa zostały powalone na jezdnię.

Informację o powalonym drzewie strażacy otrzymali kilka minut przed 5:00 rano. Konar drzewa przewrócił się na ulicy Podhalańskiej i zablokował ruch samochodów. Drugie drzewo spadło na ulicy Północnej, kilkanaście minut przed godziną 7:00. W obu przypadkach nikomu nic się nie stało.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W Moszczenicy palił się garaż W Moszczenicy palił się garaż

Pies zaklinował się w bramie Pies zaklinował się w bramie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
rerekumkum28.06.2014 23:01

hehe

hejk26.06.2014 14:42

na szczęście Urząd Miejski stoi na posterunku, każdemu pracowqnikowi urzędu wydano talon na żarcie, zeby mógł jakoś uporać sie z traumą.