Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
26 czerwca 2014

Powiało. Dwa drzewa spadły na jezdnię

Powiało. Dwa drzewa spadły na jezdnięZdjęcie archiwalne
fot. UM Jastrzębie

26 czerwca w godzinach rannych z powodu silnego wiatru, na terenie naszego miasta doszło do dwóch zdarzeń. Dwa drzewa zostały powalone na jezdnię.

Informację o powalonym drzewie strażacy otrzymali kilka minut przed 5:00 rano. Konar drzewa przewrócił się na ulicy Podhalańskiej i zablokował ruch samochodów. Drugie drzewo spadło na ulicy Północnej, kilkanaście minut przed godziną 7:00. W obu przypadkach nikomu nic się nie stało.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nawałnica przeszła nad Jastrzębiem Nawałnica przeszła nad Jastrzębiem

Ewakuowano 300 uczniów Ewakuowano 300 uczniów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
rerekumkum28.06.2014 23:01

hehe

hejk26.06.2014 14:42

na szczęście Urząd Miejski stoi na posterunku, każdemu pracowqnikowi urzędu wydano talon na żarcie, zeby mógł jakoś uporać sie z traumą.