Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
8 lipca 2014

Będzie monitoring ulicy Wielkopolskiej

Będzie monitoring ulicy Wielkopolskiej
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

Mieszkańcy osiedla Gwarków w czasie zebrania otwartego zdecydowali o wyborze zadania, które będzie poddane realizacji w ramach budżetu obywatelskiego w 2015 roku.

W wyniku głosowania podjęto decyzję o zainstalowaniu monitoringu wzdłuż ulicy Wielkopolskiej od supermarketu Tesco do skrzyżowania z ulicą Małopolską.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Stały monitoring obciążeń statycznych na dachach gwarancją bezpieczeństwa Stały monitoring obciążeń statycznych na dachach gwarancją bezpieczeństwa

Mężczyzna wyskoczył przez okno w szpitalu Mężczyzna wyskoczył przez okno w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Gość10.07.2014 8:47

Jojo wierzysz w cuda, przecież parkujący na zakazie mają błogosławieństwo policji.

Madox09.07.2014 23:32

Najważniejsze żeby drzewo było na miejscu

Gość09.07.2014 7:24

Ktoski, oszalałeś z tymi progami zwalniającymi, na Wielkopolskiej jest ich już pięć?

150zł08.07.2014 23:46

dziewczyny z klatki 10 będą sie kamuflować

Gość08.07.2014 15:18

będzie można sprawdzać, kto chodzi kupować dragi do rudego.

ktoski08.07.2014 15:15

14 osób od pana Janoski przegłosowało budżet obywatelski. Były trzy projekty z nikim nie konsultowane, dwa przepadły bo miasto będzie to robić a trzeci (zachcianka pana Janoski) przegłosowany przez klakierów. Wyglądało to jak ustawione głosowanie, A na pytania o ilość wypadków na ul. Wielkopolskiej z udziałem pieszych i samochodów odpowiedzi nie było. Ciekaw jestem czy jak pan Janoska będzie przechodził w niedozwolonym miejscu to też dostanie mandat jak go kamery uchwycą, czy tylko to ma być bat na kierowców? Bo chyba ma działać to w obydwie strony. Lepiej by było zamontować progi zwalniające przed przejściami dla pieszych niż głupawe kamery montować które będzie obsługiwać staż miejska.

Jojo08.07.2014 15:11

Jeżeli przez to będzie egzekwowany przepis "Zakazu postoju" pod blokiem 105. Często sznurami aut, często na zakręcie to jestem jak najbardziej za!

Pokaż wszystkie opinie (9)