Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
23 września 2014

Nowocześnie uczcili pamięć bohatera z Szerokiej

Nowocześnie uczcili pamięć bohatera z Szerokiej
fot. Maciej Gucik / UM Jastrzębie

W miniony piątek, 19 września, w naszym mieście odbyła się gra miejska poświęcona postaci jastrzębianina, Henryka Sławika.

Start i meta gry mieściła się przy hali widowiskowo-sportowej. Uczestnicy mieli za zadanie poprawnie odpowiedzieć na pytanie. Nie było w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że najpierw musieli udać się w odpowiednie miejsce i zeskanować kod QR za pomocą telefonu. Wtedy dopiero na ekranie urządzenie wyświetlało się pytanie, na które trzeba było poprawnie odpowiedzieć.

Uczestnicy walczyli o nagrody warte łącznie 2 tysiące złotych - bony zakupowe, gry planszowe, książki i inne.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Masz telefon? Zagraj w grę miejską! Masz telefon? Zagraj w grę miejską!

Ratował polskich Żydów na Węgrzech. W Budapeszcie ma swój pomnik Ratował polskich Żydów na Węgrzech. W Budapeszcie ma swój pomnik

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
aa26.09.2014 22:37

Ja czegoś nie kumam. Podobno to był bieg uliczny. Skoro bieg to chyba na własnych nogach, a nie samochodem. Powinni cwaniaków wywalić z konkursu

Uczestnik25.09.2014 9:01

Trzeba było wziąć swój samochód i poświecić benzyny uczniom i z nimi pojeździć tak jak my to zrobiliśmy , wygrywają sprytniejsi ja polecam maść na ból dupy :) pozdrawiam ;*

uczestnik 24.09.2014 22:38

W regulaminie nigdzie nie było zapisane, że nie można używać aut ani innych środków komunikacji więc nie rozumiem pretensji

Uczestnik24.09.2014 22:30

Nigdzie w regulaminie nie pisało że nie można używać środków transportu więc nie wiem poco te zażalenia :)

Nauczyciel23.09.2014 20:29

bez sensu, że jedni jeździli autami, a drudzy chodzili !!!

Nauczyciel23.09.2014 18:06

"Nowoczesny"znaczy "cwany"?W dobrej wierze posłałem uczniów na grę miejską, a okazało się,że nie liczyła się wiedza ani kondycja.Wystarczyło mieć samochód.Wygrali ci,którzy podjeżdżali do kolejnych miejsc,a reszta biegła np.pod pomnik na Zofiówce.Szesnastolatkowie nie mieli w sumie szans,bo przecież nie mają prawa jazdy.Przykre t,o bo uczniowie byli bardzo rozgoryczeni,a wykorzystanie do tego postaci Sławika-po prostu smutne bardzo.