Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
25 września 2014

Poszukiwany wpadł bo... przechodził przez jezdnię

Poszukiwany wpadł bo... przechodził przez jezdnię
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Policjanci z Jastrzębia zatrzymali mężczyznę poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. 50-latek wpadł, bo przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym.

W środę 24 września patrol policji zauważył na ulicy Harcerskiej mężczyznę, który przechodził przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. W trakcie legitymowania, okazało się, że 50-letni jastrzębianin jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, skąd został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie wymierzoną mu wcześniej karę.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej: Cracovia nie do pokonania Hokej: Cracovia nie do pokonania

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Malina29.09.2014 10:52

w weekend trafiłam na patrol policji, który nie sprawdzał dokumentów tylko kazał dmuchać w alkomat. bardzo mi się podobają takie akcje, co weekend w najważniejszych miejscach powinni stać, żeby wyeliminować pijanych potencjalnych zabójców z naszych dróg!!

Gość25.09.2014 19:01

Droga policjo! Łap tylko pijaków za kółkiem i ściganych w niedozwolonym miejscu, amen..

przemkoprzemko25.09.2014 14:19

Skuteczna ta Policja ostatnio.