Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
14 października 2014

Już niedługo otworzą ulicę Zdrojową

Już niedługo otworzą ulicę Zdrojową
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

18 października zostanie otwarty mostek na ulicy Zdrojowej. Ruch pojazdów zostanie przywrócony, a autobusy wrócą na swoje dawne trasy.

Remont ulicy rozpoczął się 1 sierpnia i miał potrwać do końca października. Robotnicy z pracą uwinęli się szybciej i 18 października ulica będzie przejezdna. Linie autobusowe również wrócą na swoje dawne trasy, a linia 119 ponownie zostanie uruchomiona.

Prace obejmowały wymianę powierzchni, wymianę barier ochronnych, remont kładki dla pieszych, a także remont skarp i umocnienie brzegów potoku Jastrzębianki. Koszt prac to ponad 500 tysięcy złotych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przebudowa ulicy Dunikowskiego rozpoczęta Przebudowa ulicy Dunikowskiego rozpoczęta

Wiadukt na Piłsudskiego sprawdzany co tydzień Wiadukt na Piłsudskiego sprawdzany co tydzień

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
Gość17.10.2014 15:39

Dziś o godzinie 13 mostek był już otwarty

Mieszkaniec16.10.2014 20:25

A jednak można się uwijać. Ale mnie to już nie przekonuje. Odbieram to jako oszukiwanie wyborców. Dziś zaczęto prace koło skate park. ma być tor rowerowy. Świetnie, tylko, że znów przed wyborami. A to czas podsumowań a nie mamienia mieszkańców.

Gość15.10.2014 17:41

Przy Wielkopolskiej pracownicy od 3 tygodni wpatrują się w wykop. Mają pecha, bo albo jest za ciepło na pracę, albo pada deszcz. Postoją więc nad wykopem, skoczą do sklepu i fajrant.

do janek15.10.2014 15:19

Praca po godzinach jaki to plus dla wizażu cara a jak by nie było można premie wypłacic za dodatkowe obowiązki i oddania przed terminem. Swoja droga rajcy maja chyba obowiązek pracowac nonstop a nie tylko poniedziałek-piatek od 8:00 do 15:00 minus przerwy na spóźnienia i kawę.

Janek15.10.2014 9:06

Jak Janecki to otworzy przecież 18 to sobota ? w soboty i w wiele innych dni w tygodniu on nie pracuje nierób, no ale czego się nie robi, żeby pokazać się wyborcą

wacek14.10.2014 22:50

Czy włodarze miasta wiedzą, że ul.Zdrojową dziennie przejeżdżało kilkanaście tyś. pojazdów. Czy wy w tym magistracie jesteście popie,,,leni? żeby dwa miesiące remontować taki mosteczek!!??

Gość14.10.2014 19:20

masakra po prostu masakra ile trzeba było czekać. kilkanaście linii autobusowych zmienionych. remont: 2-3 pracowników dłubie coś przy mostku. firma jakiegoś "szwagra". Jakby profesjonaliści się tym zajęli wjechały by maszyny i remont byłby z prawdziwego zdarzenia i w czasie odpowiednim 2-3 tygodnie i dziękuje!

Pokaż wszystkie opinie (19)